Участь в обласному пленумі ветеранських організацій

 

  30 травня 2012 року в Черкасах відбувся пленум обласної організації ветеранів, який провів її очільник Володимир Веретільник. У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Василь Касян, депутати обласної ради Галина Кучер та Іван Синенко, заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Микола Ткаченко, керівники районних, міських та первинних організацій, а також представники органів місцевого самоврядування Черкащини. 
  Монастирищину на пленумі представляли заступник голови районної ради Тарас Пачесюк, голова Моанстирищенської районної ради ветеранів Микола Терещук та голова міської ради ветеранів Василь Мамалига.
  Відповідно до регламенту засідання, спочатку з доповіддю виступив Володимир Веретільник, який, окрім здобутків, окреслив ряд проблемних питань. Особливо Володимир Михайлович наголосив на необхідності налагодження більш ефективної організаційної роботи та поліпшення виконавської дисципліни.
  Володимир Веретільник також порушив у своєму виступі питання героїко-патріотичного виховання, зокрема, функціонування кімнат трудової та бойової слави тощо.
  Загалом же було відзначено, що Черкаська обласна організація ветеранів, за результатами своєї діяльності, посідає 5 місце в країні серед інших регіонів.
  Керівники районних, міських та первинних організацій поділилися позитивним досвідом роботи на своїй території, розповіли про успішні напрацювання та ідеї, які вдалося започаткувати.
  З інформацію про кроки влади в напрямку покращення життя ветеранів Черкащини виступив заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Микола Ткаченко, який наголосив, що основним пріоритетом роботи у 2012 році є виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.
  Цю думку продовжив заступник голови обласної ради Василь Касян, який відзначив, що минулий 2011 рік та вже майже півріччя 2012-го виявилися досить насиченими у всіх розуміннях. «На Черкащині стабільно розвивається економіка, а це дозволяє нам більше коштів спрямовувати в соціальну сферу, тобто реально впливати на рівень добробуту наших співвітчизників, і особливо малозахищених категорій громадян», – підкреслив він.
  Як позитив він також відзначив створення на Черкащині громадської ради з координації роботи з розвитку волонтерського руху.
  Завершуючи свій виступ, Василь Касян звернув увагу учасників пленуму на потреби якісної підготовки та відзначення у січні 2014 року 60-х роковин з дня утворення Черкаської області. «До цієї дати нам особливо важливо приділити увагу ветеранам, які з перших днів заснування області працювали на її розвиток у різних сферах життєдіяльності, адже це важливо для майбутніх поколінь», – наголосив він.
  Окрім того, Василь Петрович поінформував, що найближчим часом закінчується укладання соціальних договорів на вирішення важливих питань конкретних населених пунктів, в рамках яких планується залучити додатково майже 72 млн. грн. у бюджети сільських і селищних рад.
– Акцентую увагу, що є можливість частину цих фінансів направити на створення при конкретній сільській чи селищній раді, наприклад, посади інструктора зі спорту, керівників гуртків у будинку культури, організувати юридичний супровід діяльності органів місцевого самоврядування, надання матеріальної допомоги людям похилого віку тощо, – відмітив він.
Озвучені ж проблеми ветеранів Василь Касян пообіцяв детально вивчити та розглянути шляхи вирішення.
За результатами пленуму було прийнято відповідну постанову.
 
Повернутись