Учні щедрівками привітали керівництво району

Зимові свята – це завжди очікування святкової казки, дива, піднесений настрій. Це – новорічні вітання та щедрі побажання, смачна кутя, гостини. Здавна у народі говорили: якщо на зимові свята в хаті колядують та щедрують - увесь рік буде щасливим та багатим.
Керуючись доброю українською традицією, учні опорного ЗЗСО Монастирищенської спеціалізованої школи №5 ходили гуртом щедрувати, вітати з Новим роком, закликати добробут, злагоду та багатий урожай, щастя у шлюбі та міцне здоров’я.
З піснями і побажаннями добра та злагоди щедрувальники завітали і до приміщення Монастирищенської районної ради. Хлопці та дівчата показували святковий вертеп, радуючи всіх дорослих щирими побажаннями, душевними піснями, колядками та щедрівками. Дзвінкими голосами та рясно посіваючи на врожай в Новому році, учні створили дійсно святковий настрій усім присутнім.
Голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, заступник голови районної ради Майя Фариба, колективи районної ради та райдержадміністрації подякували щедрувальникам за щирі вітання та вручили солодкі дарунки.
Святкове колядування, щедрування та посівання стало справжнім відродженням народних прадавніх традицій, що так важливо для нашого молодого покоління.

Повернутись