Урочисті заходи до Дня визволення району від німецько-фашистських загарбників

                           
 
 
 
 
    Минають роки, відлітають у вічність. Минуло багато років відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя. Все далі відходять грізні і важкі роки другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові,свого життя. 
    З нагоди річниці визволення району від німецько-фашистських загарбників відбувся мітинг та покладання квітів до Обеліска Слави, в якому взяли участь очільники району, керівники установ, ветерани Великої Вітчизняної війни та праці, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування,  громадськість міста.
  Особливі слова вдячності були звернені до ветеранів,  яким нинішнє й майбутні покоління зобов’язані життям, а наша Вітчизна – своїм існуванням.
   У своєму виступі заступник голови районної ради Тарас Пачесюк зазначив, що скільки б часу не минуло, безсмертним завжди буде подвиг переможців, які відстояли незалежність своєї Вітчизни, принесли свободу її народу.
    Ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні. 
 Усі присутні низько схилили голови перед братською могилою, де сплять вічним сном більше двохсот воїнів, що полягли в смертельному двобої з фашистами за визволення Монастирищенської землі, та вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

 

Повернутись