Урочистості до Дня медичного працівника

 
   
 
 
    14 червня у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Це свято відзначають не тільки лікарі та медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до врятування людського життя.
   Найтепліші слова привітання і найщиріші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії висловили голова районної ради Ігор Нестеренко, перший заступник голови райдержадміністрації Петро Крак, міський голова Олександр Тищенко та головний лікар Монастирищенської центральної районної лікарні Володимир Чуйко.
    Кращим медичним працівникам за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, впровадження сучасних методів лікування, високий професіоналізм вручили грамоти районної  ради, райдержадміністрації, міської ради.
    У ході заходу присутні мали змогу переглянути концерт за участю  вокальних і танцювальних колективів району.
   Приємно відзначити, що медичні працівники району навіть у нелегких умовах сьогодення намагаються не знижувати обсягів і якості медичної допомоги, розробляють нові ефективні засоби лікування й профілактики захворювань. І в цьому заслуга кожного лікаря, медичної сестри, санітарки. Тому що без кваліфікованих фахівців своєї справи, без відданих медицині людей вирішити завдання збереження та зміцнення здоров’я населення району неможливо.
 
Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики

 

Повернутись