Урочистості з нагоди місцевого самоврядування

    7 грудня 2012 року в сесійній залі Монастирищенського Будинку рад відбулися урочистості з нагоди встановленого на державному рівні свята – Дня місцевого самоврядування.  Воно є втіленням притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого самоврядне суспільство. Це давня слов'янська традиція, що бере свій початок з часів Київської Русі, вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. На урочистості були запрошені голова райдержадміністрації Володимир Басанець, заступник міського голови Володимир Храновський, сільські голови, працівники виконавчих комітетів місцевих рад району.                                                                               
   Перед присутніми з вітальною промовою виступив заступник голови районної ради Тарас Пачесюк, який зауважив, що День місцевого самоврядування – це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців. З нагоди свята Тарас Григорович подякував головам територіальних громад, працівникам органів місцевого самоврядування, громадським активістам  за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність і відповідальність.  А ще зазначив, що подальший розвиток і вдосконалення самоврядування та регіональної політики буде запорукою збереження миру й злагоди в українському суспільстві, потужним стимулом для сталого економічного зростання, підвищення добробуту людей, істотних змін на краще в усіх сферах життя.   
    Приєднався до привітань і голова райдержадміністрації Володимимр Басанець. Він наголосив, що представники місцевого самоврядування Монастирищини складають команду професіоналів, які разом ефективно працюють на благо району. Кращих представників органів місцевого самоврядування району за багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію та високий професіоналізм було нагороджено грамотами райдержадміністрації. Привітали працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом голова районної асоціації сільських голів Григорій Іщук, директор  районного центру зайнятості Володимир Левадський, головний лікар Володимир Манько, голова профспілкового комітету працівників державних установ Світлана Семененко.
      Заступник голови районної ради Тарас Пачесюк та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олена Токмач з нагоди Дня місцевого самоврядування вручили подяки усім виконавчим комітетам місцевих рад Монастирищенського району за конкретні суттєві досягнення у населених пунктах району.           
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Повернутись