Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури

 
   Сьогодні у районному Будинку культури відбулися урочистості до Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. 
  Щорічно це свято відзначається в нашій державі разом із Днем української писемності та мови, що є символічно, адже кожна освічена людина повинна досконало знати свою історію, витоки писемності свого народу та його культуру. 
  Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Олег Недогода, керівник секретаріату-завідувач відділу організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради Шаталія Шамрай, секретар міської ради Тетяна Остапенко.
   Наталія Степанівна від себе особисто та від імені голови районної ради Миколи Олексійовича Орендарчука привітала усіх працівників культури та майстрів народного мистецтва району з їхнім професійним святом. Зокрема наголосила, що працівники культури району стоять на сторожі культурних здобутків та традицій, пропагують моральні принципи і вносять яскравий та неповторний внесок у життя монастирищан. Подякувала за те, що діляться часточками своєї душі, дбаючи про настрій тих, кому дарують красу мистецтва. 
   Також до слів привітання долучилися начальник відділу культури райдержадміністрації Юрій Кудин та директор районного будинку культури Тетяна Бондарчук. 
   Кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва району за сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі нагороджено грамотами та подяками.
  Приємним завершенням урочистостей став чудовий концерт за участю викладачів та вихованців Канівського коледжу культури і мистецтв.
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись