Успіхи вокальних ансамблів Монастирищини

   21 травня в м.Корсунь-Шевченківський відбувся Всеукраїнський міжрегіональний фестиваль патріотичної та козацької творчості «А ми за волю», присвячений пам`яті поета - пісняра Миколи Моцика.  Автором ідеї фестивалю стала Міжнародна асоціація «Козацтво». Захід було проведено за сприянням Головного отамана Міжнародної асоціації «Козацтво» Михайла Шитого.  Фестиваль, що перетворився в душевне свято однодумців, прикрасили виступи народних ансамблів, дуетів, солістів з Черкаської,Київської, Львівської,Одеської, Полтавської, Житомирської, Вінницької, Кіровоградської областей.

  Монастирищенський район з успіхом на фестивалі представив народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль районного Будинку культури (керівник Максим Мулик). 

     Вже понад два десятиліття, щороку,  в травні,  в місті  Городище  проходить  обласне літературно-мистецьке свято «Садок вишневий коло хати…».  Місцеві  жителі славлять видатних митців Черкащини — Тараса Шевченка та  Семена Гулака-Артемовського – композитора-земляка.

   Монастирищину на цьому велелюдному та самобутньому фестивалі представляв вокальний гурт районного Будинку культури  «Лебедині крила» (керівник Ігор Григораш ). Журі нагородило наших виконавців Дипломом лауреата Обласного мистецького свята за оригінальність та майстерне виконання.

 

 

 

Повернутись