В області продовжують роботу над змінами до перспективного плану формування ОТГ

 

   Райони мають посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо об’єднання в спроможні об’єднані територіальні громади, аби у подальшому громади Черкащини могли запропонувати власну дієву модель об’єднання. На цьому нещодавно під час засідання експертної групи наголосив заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань.

   Нині є потреба пришвидшити об’єднавчий процес в районах. Однак, відзначає Ярослав Березань, на місцях часто немає розуміння особливостей реформи з децентралізації та її важливості. Саме через брак інформації сільські громади не можуть запропонувати варіант спроможної ОТГ.

   – Процеси децентралізації в Україні набирають все більшої ваги і нам важливо пришвидшити їх на місцях, – акцентував Ярослав Березань. – Зараз на Черкащині триває «Децентралізаційний марафон». Його мета – надати якнайповнішу консультативну та роз’яснювальну допомогу тим активним групам, які планують ініціювати об’єднання територіальних громад у себе в районах або вже це зробили. Важливо, аби кожен громадянин розумів важливість тієї реформи, яку ми зараз спільно з вами впроваджуємо.  

   Держава ж, у свою чергу, надає чималу допомогу першим об’єднаним громадам. І варто, аби в районах встигли скористатися нею.  

За інформацією прес-служби ОДА

Повернутись