В роботі 25-ї сесії районної ради оголошено перерву

 
    У п’ятницю, 18 жовтня, було відкрито 25-ту сесію районної ради, яку вів голова районної ради І.І.Нестеренко. В роботі сесії взяли участь 40 депутатів районної ради, працівники структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації, сільські голови, керівники підприємств, організацій, установ. Перед початком сесії голова районної ради І.І.Нестеренко представив присутнім нового прокурора Монастирищенського району Р.І.Павленка, якого було офіційно представлено активу району напередодні - у четвер 17 жовтня.
    Голова районної ради І.І.Нестеренко ознайомив депутатів із заявою уповноваженого представника депутатської фракції “Фронт змін” І.С.Куролапа про припиненення діяльності депутатської фракції у Монастирищенській районній раді. І.І.Нестеренко зачитав повідомлення, що надійшло до сесії від групи депутатів районної ради, про створення депутатської групи “Нова Монастирищина” у складі 6 депутатів районної ради - І.С.Куролапа, В.М.Рикуна, О.М.Синиці, Ю.А.Поліщука, Л.Ф.Герасименко та В.П.Чуйка. Уповноважений представник І.С.Куролап просить районну раду зареєструвати депутатську групу “Нова Монастирищина”. А також голова районної ради повідомив про те, що фракція Партії регіонів у районній раді поповнилася ще одним членом  - до фракції увійшла депутат районної ради О.М.Ковальська.
    Головним питанням, що розглядалося на сесії, був звіт голови райдержадміністрації В.Г.Басанця щодо здійснення місцевою державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень за період роботи з вересня 2012 року по вересень 2013 року.
    У своєму звіті голова райдержадміністрації В.Г.Басанець виклав детальний аналіз роботи народно-господарського комплексу району за звітний період.
   В обговоренні звіту взяли участь депутати районної ради В.П.Левадський, В.В.Горбунов, С.А.Говрас, М.О.Трохимчук та депутат обласної ради Г.І.Кучер і запропонували прийняти звіт до відома. У ході голосування депутати рішення про прийняття до відома звіту голови РДА не підтримали: «за» - 21, «проти» - 0, «утримались» - 7, не голосували – 12.  В ході тривалих дебатів було розглянуто пропозиції депутатів районної ради В.В. Горбунова та І.І.Нестеренка – які стосувалися проведення повторного голосування по рішенню  та пропозицію депутата районної ради Б.І.Тихоневича  - про перерахунок голосів та проведення в зв’язку з цим процедури поіменного відкритого голосування, яку підтримала більшість депутатів. Відбулося поіменне відкрите голосування, в якому із 39 депутатів районної ради, присутніх у залі, 25 проголосувало за прийняття звіту до відома, 12 депутатів утрималося, 2 не голосувало. Згідно зі статтею 75 Регламенту Монастирищенської районної ради Черкаської області:  «Рішення ради  вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало більше половини депутатів від загального складу ради». Таким чином, звіт голови Монастирищенської райдержадміністрації В.Г.Басанця сесією районної ради не було прийнято. Після цього було оголошено перерву у роботі сесії.
    У зв’язку з тим, що після перерви в сесійну залу для продовження роботи 25-ої сесії з’явилося 28 депутатів районної ради і для кворуму не вистачило голосів більшості голова районної ради І.І.Нестеренко повідомив присутніх депутатів про закриття роботи першого пленарного засідання 25-ї сесії районної ради. Про день, коли буде продовжено роботу сесії, буде повідомлено додатково.
 
Виконавчий апарат районної ради

 

 

Повернутись