В роботі сесії Черкаської обласної ради знову оголошено перерву

    5 квітня 2017 року сесія обласної ради продовжила свою роботу. Пленарне засідання відкрив і вів голова обласної ради Олександр Вельбівець.

Розпочалося засідання із хвилини мовчання за загиблим в зоні проведення АТО військовослужбовцем Олегом Новохатьком.

    У ході розгляду питань порядку денного голова обласної ради нагадав, що на черзі 26-е питання, що було внесене фракцією БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" щодо звернення депутатів Черкаської обласної ради до Президента України П. Порошенка, Прем’єр-міністра України В. Гройсмана, Голови Верховної Ради України А. Парубія, лідерів парламентських політичних сил щодо протидії гібридним загрозам національній безпеці України у зв’язку з агресією Російської Федерації. 
  
В роботі  пленарного засідання обласної ради знову оголошено перервуДалі окремі депутати і активісти, які оточили трибуну, намагалися внести низку змін до порядку денного та до черговості розгляду питань. Однак голосування виявилося не результативним.

Таким чином, депутати розглянули питання у порядку, затвердженому раніше, і підтримали проект рішення про хід виконання рішення обласної ради від 19.09.2014 №34-5/VI «Про обласну програму «Надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю» на 2014-2017 роки» та надання у користування мисливські угіддя товариству «Мисливське господарство «Козацьке» Звенигородського району.

   Блок питань управління майном обласної комунальної власності розпочали з розгляду кадрових рішень. 

   Потім депутати внесли зміни до кодів видів економічної діяльності суб’єктів спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Черкаської області; надали дозвіл на списання майна комунальної власності; встановлення пільгової орендної плати на 2017 рік; внесли зміни та доповнення до рішень обласної ради і затвердили розподіл препаратів та виробів медичного призначення.

   У той же час не набрали необхідної підтримки питання надання дозволу на передачу в оренду нерухомого майна КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності»; заходи щодо відновлення права обласної ради на використання земельної ділянки по вул. Мендєлєєва, 4 в м. Черкаси обласного КП «Готельний комплекс «Дніпро» Черкаської обласної ради» тощо.

     У зв’язку з тим, що активісти не дали можливості депутатам працювати, голова обласної ради оголосив в роботі пленарного засідання перерву до 19 квітня. 

                                                За даними виконавчого апарату обласної ради

Повернутись