В роботі сесії обласної ради знову оголошено перерву

     31 березня 2017 року  відбулося друге пленарне засідання обласної ради. Розпочалося воно з хвилини мовчання за загиблими в зоні проведення антитерористичної операції.

    Потім перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко, який відкрив і вів засідання, запропонував перейти до розгляду питань порядку денного. 

  Розпочали засідання з звернень до керівництва держави щодо врегулювання суспільно-політичної ситуації в Україні, щодо підтримки торговельної блокади окупованого Донбасу, щодо протидії гібридним загрозам національній безпеці України у зв’язку з агресією Російської Федерації тощо, підготовлені різними фракціями політичних сил в обласній раді. Саме ці звернення стали «каменем спотикання» на попередньому засіданні обласної ради, через які оголосили перерву для вироблення узгодженої позиції.

    І знову  на засіданні  виникла дискусія, коли  з трибуни було оголошено текст звернення.

   У підсумку жоден проект звернення не набрав більшості голосів присутніх на засіданні обласної ради депутатів, щоб внести його до порядку денного.

В роботі сесії обласної ради оголошено перерву. Продовження засідання заплановано на 5 квітняВнаслідок цього депутати від фракції ВО «Свобода» заблокували трибуну та розгорнули чергову дискусію. Але повернутися знову до розгляду зазначених питань не вдалося.

Після перереєстрації в залі не набралося необхідних для подальшої роботи кількості депутатів. 

В роботі сесії оголошено перерву. Продовження пленарного засідання відбудеться 5 квітня. 

 

За даними виконавчого апарату обласної ради

Повернутись