В Україні розпочався тиждень безпеки дорожнього руху

img1510323735

Тиждень безпеки дорожнього руху в Україні триває з 6 до 12 травня 2019 року та проходить в межах глобального тижня безпеки дорожнього руху (під егідою ООН). Про це інформує МОЗ України.

Лише за минулий рік в Україні сталося більше 150 тисяч ДТП. Загинуло близько 3,5 тисяч українців, а 31 тисяча – травмовані. У світі смертність внаслідок ДТП з кожним роком зростає – нині близько 1,35 млн людей на рік за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я. Це означає, що в аваріях на дорогах щодня гинуть 3,7 тисяч людей в світі. ВООЗ зазначає, що найчастіше в ДТП гинуть діти та молодь до 29 років.

Попередити такі випадки та знизити смертність і кількість травм можна, скоригувавши свою поведінку. Прості речі рятують життя. Нагадуємо основні правила безпеки на дорозі.

безпека на дорозі

Доклажніше про правила безпеки: https://bit.ly/2POVMus

До 12 травня включно Центр громадського здоров’я МОЗ України проводить флешмоб для привернення уваги суспільства до питання безпеки дорожнього руху. Взяти участь може кожен –  пішохід, водій, велосипедист, пасажир. Для цього необхідно:

  • зняти коротке відео;
  • продемонструвати на ньому дотримання правил дорожнього руху;
  • закликати інших дотримуватися цих правил;
  • додати хештеги #SaveLives #ЯєБезпека #ЦГЗ #SpeakUp;
  • опублікувати  в своїх соціальних мережах.
Повернутись