Вчора постійні комісії районної ради провели свої засідання

 2 березня, відбулися засідання постійних комісій Монастирищенської районної ради.
У роботі яких взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, депутати районної ради.

Засідання постійної комісії з питань освіти, культури, засобів масової інформації, молоді і спорту провела голова комісії Ольга Ковальська.

На своєму засіданні комісія попередньо розглянула проекти рішень районної ради, що належать до її відання, які пропонуються для внесення на розгляд чергового пленарного засідання районної ради, зокрема: проект рішення про внесення змін до районних програм (доповідала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Тетяна Ганжала), про створення філій опорних закладів загальної середньої освіти та про затвердження статутів опорних закладів загальної середньої освіти у новій редакції (доповідала начальник організаційного відділу Ірина Комар).

Засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансової та податкової політики, приватизації та власності провів голова засідання Володимир Левадський.
Депутати заслухали звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік та ознайомилися із змінами до рішення районної ради від 18.12.2019 року № 42-29/VII "Про районний бюджет на 2020 рік".
Також члени постійної комісії обговорили проекти рішень районної ради про списання основних засобів, про оренду приміщення та про надання дозволу на виділення пиломатеріалів. Крім того, члени постійної комісії ознайомилися із запропонованим проектом рішення про надання пільги Монастирищенському комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству.

Після обговорень усіх запропонованих проектів рішень районної ради, депутати рекомендували винести їх на розгляд сесії районної ради.

Повернутись