Вибороли друге загальнокомандне місце на Всеукраїнській спартакіаді

      17 червня 2017 року у Чорноморську на Одещині проведено урочисте закриття VI Всеукраїнської спартакіади депутатів усіх рівнів, участь у якій взяла команда нашої області. Тривала спартакіада п’ять днів поспіль.

    Цього року у ній взяли участь 17 команд з усіх куточків України - від заходу до сходу. Кожна змагалася у 5 видах спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи і шашки.

   Фінал обласної спартакіади у смт Лисянка остаточно визначив склад збірної, до якої було включено представників депутатського корпусу з десяти районів області. Серед них найдосвідченіші: депутат Халаїдівської сільської ради Монастирищенського району Дмитро Плиска, який брав участь у всіх попередніх п’яти спартакіадах і двічі виборював чемпіонські звання, а також був срібним та бронзовим призером; депутат обласної ради Григорій Плічко та Гладківщинівський сільський голова Золотоніського району Олександр Тертишний. 

 З футзалу наші порадували новими перемогами над командами Львівської та Рівненської областей і забезпечили собі вихід до фіналу. Однак у головній зустрічі не вдалося обіграти команду з Івано-Франківщини, що стала чемпіоном, а нашим футболістам дісталися срібні нагороди.Команда депутатів Черкаської області на Всеукраїнській спартакіаді виборола друге загальнокомандне місце
Команда депутатів Черкаської області на Всеукраїнській спартакіаді виборола друге загальнокомандне місце

За підсумками загальнокомандної першості команда Черкаської області повернулася до числа призерів, і, набравши 397 очок, зайняла почесне друге місце, випередивши найближчих переслідувачів – команди Житомирської та Полтавської областей. А титул чемпіонів третій рік поспіль дістався депутатам Івано-Франківської області. 

Кубок та Грамоту Верховної Ради України за друге загальнокомандне місце у VІ Всеукраїнській Спартакіаді отримав капітан команди, голова обласної ради Олександр Вельбівець. 


 

 

 

 

За даними виконавчого апарату обласної ради

Повернутись