Відбудеться навчання

 

У Черкасах УАРОР проведе навчання

на тему Інноваційні можливості для економічного

зростання регіонів, РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ

 

 

 

14 березня в приміщенні Черкаської обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Інноваційні можливості для економічного зростання регіонів». 

Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад. 

До навчань запрошуються представники районних та Обласної ради регіону. 

Програма навчань передбачає обговорення проблемних питань із зазначеної теми та шляхи їх вирішення. Також аналізуватиметься нормативно-правова база на предмет практичного застосування законів та підзаконних актів. 

Фахова майстерня проводитиметься в інтерактивній формі, де учасники після презентованої теми матимуть змогу поставити питання модератору, подискутувати один з одним та обмінятися враженнями. 

Зареєструватись на навчання можна за номером телефону 044-484-05-64 або написавши на адресу електронної скриньку uaror@ukr.net. При реєстрації потрібно повідомити П.І.Б., орган місцевого самоврядування, посаду та контактний телефон.
Повернутись