Відбудеться перший міжнародний забіг «Гордість Нації: ветеранська десятка»

 У м. Києві презентовано проект – забіг міжнародного формату «Гордість Нації: ветеранська десятка».

4c90ca22ab5488bf9928a217a0f71aa6_1535446434_extra_large-624x430

7 жовтня в столиці України вперше відбудеться забіг міжнародного формату «Гордість Нації: ветеранська десятка». Цей забіг буде проведений в рамках національного проекту ветеранського духу та єдності «Гордість Нації», що відбуватиметься  5-8 жовтня в столиці.

f302e542075b6508c48325a6d802f4b4_1535447590_extra_large-768x511

В презентації проекту взяли участь Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників АТО Вадим Свириденко, перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул, Учасник бойових дій, який втратив зір, учасник Марафону морської піхоти в США Олександр Попруженко, Координатор проектів зі спортивної реабілітації з США та Великої Британії Володимир Гаврилов, Голова ГО «Бігова Україна» Дмитро Черніцький, Капітан української команди на Invictus Games Олександр Писаренко.

«Цей захід відбувається для того, щоб підняти дух нашого українського народу, щоб віддати шану ветеранам та вшанувати тих, кого з нами вже немає», – сказав Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників АТО Вадим Свириденко.

За задумом організаторів проект підтримки захисників України має на меті вшанувати тих, хто не повернувся з війни, подякувати тим, хто став на захист Батьківщини, підтримати тих, хто після війни отримав складні поранення, каліцтва та захворювання після участі в бойових діях. Проект «Гордість Нації» – символ єдності заради перемог, який об’єднує людей, які змінюють себе, змінюють навколишній світ, змінюють країну.

c0731edaa6be7dd516a2dc50cac743c1_1535446443_extra_large

«Я б хотів просити допомоги у людей, тому що таким людям, як я, дійсно дуже потрібна допомога. Бо навіть, щоб прийти сюди мені все рівно потрібна була допомога людини. У цю неділю я пробіг свій перший напівмарафон. Повірте, це реально, це можливо. Незрячі люди також це можуть», – сказав ветеран війни на Сході України Олександр Попруженко, який під час бойових дій втратив зір.

Український герой також планує взяти участь в Марафоні морської піхоти, який незабаром відбудеться в США. «Я хочу бути щасливим і я хочу жити тут і зараз. І радіти тому, що я – українець, я – живий і можу бігати. Я не хочу більше жити, як риба в акваріумі», – додав Олександр та запросив усіх ветеранів, інвалідів та учасників бойових дій разом з родинами приєднатися до марафону.

Довідково:

Програма проекту «Гордість Нації» включає в себе семінарські спілкування для ветеранів України від ветеранів США, перший в Україні забіг міжнародного формату «Гордість Нації: ветеранська десятка» серед чинних військовослужбовців всіх підрозділів ЗСУ та НГУ, ветеранів війни України, кадетів та ветеранів США, Великої Британії, Литви, Данії, Грузії та інших країн в рамках Київського міжнародного марафону «9th Wizz Air Kyiv City Marathons». Також відбудеться благодійний збір коштів на підтримку учасників бойових дій, які отримали інвалідність внаслідок онкозахворювання, пов’язаного з перебуванням на фронті. Відбудеться також фестиваль силових видів спорту: майстер-класи для ветеранів війни від олімпійського чемпіона Олексія Торохтія, чемпіона світу з пауерліфтингу Олексія Соловйова, дворазового володаря титулу «Найсильніша людина світу» Василя Вірастюка, чемпіона світу зі стронгмену Сергія Конюшка.

Інформація про забіг «Гордість Нації: ветеранська десятка»:

https://kyivmarathon.org/race/gordist-natsiyi-veteranska-desyatka/

Подача заявок на участь у забігу:

колективних учасників: https://goo.gl/forms/GFtRQ0NXb0pZez6t1

індивідуальних учасників: https://goo.gl/forms/Z8qO2XZVrvZzNFDF2

                                               За інформацією Держслужби України у                                            справах ветеранів війни та учасників АТО

 

Повернутись