Відбулася 22 сесія районної ради

   22 квітня 2013 року відбулася чергова двадцять друга сесія Монастирищенської районної ради, до порядку денного якої було включено 18 питань, що попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та на засіданні президії районної ради.
      На сесію прибуло 44 депутати із 60 обраних.
      Відкрив і провів сесію голова районної ради Ігор Нестеренко.
      У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації, його заступники, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій району, голови територіальних громад району, представники місцевих засобів масової  інформації.
    До порядку денного пленарного засідання були внесені актуальні питання життєдіяльності району, що потребували нагального вирішення.
    Значну увагу депутати районної ради приділили питанням районних програм. Зокрема, було заслухано інформацію про виконання районної програми зайнятості населення Монастирищенського району у 2012 році та прийнято ряд нових районних програм, а саме: про підтримку місцевого самоврядування у Монастирищенському районі на 2013-2015 роки; про зайнятість населення Монастирищенського району на 2013-2017 роки; про організацію та фінансування громадських робіт у 2013 році; про поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2013-2016 роки; про районну  цільову програму розвитку системи лікувально-профілактичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2013 рік;про районну програму розвитку туризму на 2013-2020 роки.
   Також своїм рішенням депутати продовжили на 2013 рік дію програми розвитку фізичної культури і спорту в районі на 2007-2011 роки та внесли зміни до рішення районної ради від 27.12.2012 №20-2/VІ «Про районний бюджет на 2013 рік».
     Після активного обговорення депутати затвердили Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників комунальних закладів, установ, організацій спільної власності міста, селища, сіл Монастирищенського району.
   У рамках підготовки заходів щодо відзначення 90-ї річниці утворення Монастирищенського району депутати районної ради одноголосно підтримали рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Монастирищини» видатним землякам: Дмитру Шусту та Івану Дячуку.
   На завершення роботи пленарного засідання районної ради депутати розглянулинизку питань щодо управління майном районної комунальної власності.
      З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.

 Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики

Повернутись