Відбулася чергова 14 сесія Монастирищенської районної ради

 

     Сьогодні, 12 квітня, під головуванням голови районної ради Миколи Олексійовича Орендарчука відбулася 14 сесія Монастирищенської районної ради 7 скликання.

   У роботі сесії взяли участь 23 депутати районної ради, голова районної державної адміністрації Олег Недогода,  начальники управлінь та  відділів  райдержадміністрації,  селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій Монастирищенського району, представники засобів масової інформації.

    На засіданні сесії районної ради був присутній народний депутат України Антон Яценко.

  Відповідно до порядку денного на пленарному засіданні районної ради було розглянуто 41 питання.

    На сесії районної ради прозвітував голова райдержадміністрації Олег Недогода про виконання делегованих районною радою повноважень. Депутати одноголосно прийняли звіт голови райдержадміністрації до відома.

  Заслухавши інформацію  в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Кошового О.П., депутати затвердили   звіт про виконання  районного бюджету  за  2016 рік  та  внесли зміни до рішення районної ради від 23.12.2016 № 12-3/VII «Про районний  бюджет на 2017 рік».

  До порядку денного сесії було внесено на затвердження ряд районних програм: про розвиток малого і середнього підприємництва у Монастирищенському районі  на 2017 – 2020 роки; регіональну Програму інформатизації сфери охорони здоров’я Монастирищенського району на 2017 – 2020 роки; Програму відзначення пам’ятних дат, визначних подій, свят, ювілеїв та вшанування видатних людей у Монастирищенському районі на 2017 – 2020 роки; про Комплексну програму забезпечення житлом працівників бюджетної сфери у Монастирищенському районі на 2017 – 2020 роки; про районну Програму підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом, які уклали контракт у 2017 році в Збройних силах України  та членів їх сімей; про Програму підтримки діяльності районних  громадських  організацій; районну Програму забезпечення учаснків АТО та членів їх сімей житлом у 2017 – 2020 роках та інші.

 Також  депутати районної ради  внесли зміни до районної програми «Територіальна оборона на 2016- 2017 роки», надали дозвіл на придбання основних засобів, на виготовлення проектно – кошторисної документації, на виділення дров та на проведення конкурсу на право оренди приміщень.

 Депутати продовжили термін дії контракту з директором територіального центру соціального обслуговування Монастирищенського районуІриною Мариніною, призначили Максима Ціпуру на посаду директора КВПП «Мрія» , Людмилу Редванську на посаду головного лікаря комунального закладу «Монастирищенський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» та затвердили структуру і чисельність даного комунального закладу.   

   В  ході обговорення земельних питань депутати не підтримали рішення про  затвердження технічної документації з нормативно грошових оцінок земельних ділянок  на території Монастирищенської міської та Зарубинецької сільської рад.

  На сесії підтримано звернення Тальнівської та Кам’янської районних рад керівництва держави стосовно зменшення тарифів на вуличне освітлення та створення госпітальних округів в Черкаській області.  Прийняли звернення  депутатів Монастирищенської районної ради про недопущення скасування мораторію на продаж  земель сільськогосподарського призначення.

  Одноголосним рішенням ради на сесії було розглянуто  та затверджено список присяжних Монастирищенського районного суду.   

   Не обійшли депутати увагою і розгляд питань галузі освіти, зокрема затвердили нову редакцію Статуту Монастирищенської ДЮСШ та Статут Степівського навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня Монастирищенської районної ради Черкаської області»; внесли зміни до рішення районної ради від 23.12.2016 № 12-6/VII «Про погодження структури і чисельності установ освіти району на 2017 рік».

  На сесії підтриманодепутатський запит депутата районної ради Василя Жука до правоохоронних органів  стосовно припинення незаконної торгівлі самогоном.

 За результатами розгляду усіх питань, які виносилися на чотирнадцяту сесію Монастирищенської районної ради, прийнято відповідні рішення.

    

 

    

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись