Відбулася чергова 19 сесія районної ради

 
 
   07 грудня 2017 року в залі засідань будинку рад відбулося пленарне засідання чергової дев’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук.
    У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Леся Онищак, голова районної державної адміністрації Олег Недогода, голови територіальних громад району, начальники окремих управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій району, представники місцевих засобів масової інформації.  
   Відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради питання, внесені до порядку денного сесії, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.
    Проекти рішень були розміщені на офіційному веб-сайті районної ради, надіслані на електронні скриньки народним обранцям району та роздані у паперовому варіанті присутнім на сесії депутатам.
   До порядку денного дев’ятнадцятої сесії було включено 29 питань.  У роботі сесії районної ради взяли участь 25 її депутатів.
   На початку роботи депутати погодили внесення змін до районних програм «Призовна дільниця» на 2017-2018 роки, програми удосконалення роботи органів виконавчої влади у Монастирищенському районі на 2016-2018 роки та внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік.
   Далі депутати затвердили програму поводження з твердими побутовими відходами в Монастирищенському районі на 2018-2021 роки та програму профілактики і боротьби зі сказом тварин на території Монастирищенського району на 2017-2020 роки.
  У ході роботи сесія розглянула низку питань, які пов’язані з діяльністю закладів освіти району. Зокрема, депутати прийняли рішення про створення Аврамівської філії опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів 5» Монастирищенської районної ради Черкаської області та затвердили статут опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» Монастирищенської районної ради Черкаської області в новій редакції. У зв’язку із набуттям чинності Закону України «Про освіту» сесія прийняла рішення про зміну найменування закладів загальної середньої освіти району та затвердила їх статути у новій редакції. Крім того, депутати затвердили положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної та позашкільної освіти району, призначили на посаду завідувача комунальної установи «Монастирищенський районний методичний кабінет» Монастирищенської районної ради Нелю Залозну (за результатами проведеного конкурсу на зайняття даної посади й за погодженням з Черкаським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників) та затвердили структуру і чисельність працівників комунальної установи «Монастирищенський районний методичний кабінет».
   На пленарному засіданні депутати створили комунальну установу «Монастирищенський районний інклюзивно-ресурсний центр», затвердили його статут та структуру і чисельність.
  Сесія прийняла рішення про присвоєння чергових рангів голові районної ради та заступнику голови районної ради, погодила план роботи на І півріччя 2018 року, план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, розглянула низку питань, що стосуються управління майном комунальної власності та затвердила технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.
   Після завершення роботи сесії голова районної ради Микола Орендарчук та голова райдержадміністрації Олег Недогода привітали присутніх депутатів та працівників органів місцевого самоврядування району з професійним святом, відзначивши грамотами і подяками тих, хто найактивніше працював упродовж року.
   Урочистості завершив віночок музичних вітань від працівників та вихованців закладів культури району.

Виконавчий апарат районної ради

 

 

 

 

Повернутись