Відбулася чергова 24 сесія районної ради

 
 
  5 серпня  2013 року відбулося засідання чергової двадцять четвертої сесії Монастирищенської районної ради, до порядку денного якої було включено 26 питань, що попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та на засіданні президії районної ради.
    На сесію прибуло 38 депутатів із 60 обраних.
    Відкрив і провів сесію голова районної ради Ігор Нестеренко.
У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Басанець, його заступники, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, голови територіальних громад, керівники установ, підприємств та організацій району, представники місцевих засобів масової інформації. 
   До порядку денного пленарного засідання були внесені актуальні питання життєдіяльності району, що потребували нагального вирішення.
  На початку роботи пленарного засідання Ігор Іванович за дорученням голови обласної ради Валерія Петровича Черняка вручив Почесні грамоти від Черкаської обласної ради переможцям Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Верховної Ради, обласних, міських, районних та селищних рад, що традиційно проходить в Алушті, монастирищанам, які під час змагань здобули перемогу для Черкащини в загальнокомандному заліку з волейболу та міні-футболу.
    Значну увагу депутати районної ради приділили обговоренню та затвердженню низки програм: районної програми створення та функціонування Центру надання адміністративних послуг в Монастирищенському районі на 2013 рік, районної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2013-2014 роки, програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на території району на період до 2016 року, районної програми з увічнення пам’яті про події Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років і впорядкування поховань жертв війни на 2013-2015 роки, районної комплексної програми лікування судинно-мозкових захворювань на 2013-2017 роки.
   У ході сесії було внесено зміни до програми профілактики злочинності на території Монастирищенського району на 2011-2016 роки.
   На пленарному засіданні депутати розглянули питання щодо оптимізації мережі закладів освіти району і ліквідували Чапаєвську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Монастирищенської районної ради Черкаської області та Половинчицький навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Монастирищенської районної ради Черкаської області.
   Після активного обговорення депутати внесли зміни до рішення районної ради від 27.12.2012 № 20-2/VІ «Про  районний бюджет на 2013 рік» та затвердили результати роботи тимчасової контрольної комісії районної ради щодо перевірки забезпечення фінансовими ресурсами захищених статей бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету.
    Крім цього, на сесії районної ради було розглянуто ряд питань щодо управління майном районної комунальної власності та депутатських запитів.
    З усіх питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення.
 
Виконавчий апарат районної ради

 

 

Повернутись