Відбулася чергова двадцять сьома сесія районної ради

 

    30 грудня 2013 року відбулася чергова двадцять сьома сесія Монастирищенської районної ради, до порядку денного якої було включено 6 питань, що попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та на спільному засіданні президії районної ради і колегії райдержадміністрації.
       На сесію прибуло 36депутатівіз 60 обраних.
       Відкрив і провів сесію голова районної ради Ігор Нестеренко.
    У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації, його заступники, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій району, голови територіальних громад району, представники місцевих засобів масової інформації.
     До порядку денного пленарного засідання були внесені актуальні питання життєдіяльності району, що потребували нагального вирішення.
    На початку роботи пленарного засідання про необхідність внесення змін до рішення районної ради від 27.12.2012 №20-2/VІ «Про районний бюджет на 2013 рік» інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Катерина Кучер. Депутати одноголосно підтримали запропоновані пропозиції.      
Значну увагупленарне засідання районної ради приділило розгляду проекту програми економічного і соціального розвитку Монастирищенського району на 2014 рік.
     У ході сесії депутати затвердили план роботи районної ради на І півріччя 2014 року та розглянули питаннящодо управління майном районної комунальної власності.
  З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішенняодноголосно.
    На завершення роботи пленарного засідання районної ради  голова районної ради Ігор Іванович Нестеренко привітав присутніх із наступаючими новорічно-різдвяними святами та побажав усім миру, здоров’я, достатку, добра.
  До зали засідань Будинку рад завітали учасники аматорського самодіяльного художнього колективу «Надвечір’я», які низкою пісень та віршів привітали усіх присутніх із Новим роком.
 
Виконавчий апарат районної ради

 

 

 

Повернутись