Відбулася нарада селекторного зв язку

Нет описания фото.

Сьогодні голова районної ради Микола Орендарчук взяв участь у нараді з головами районних державних адміністрацій, районних рад, об’єднаних територіальних
громад та міськими головами в режимі селекторного зв’язку.

Для розгляду виносилося питання:
про запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19) в області.

За результатами обговорення, ухвалили рішення про збільшення інтенсивності проведення заходів щодо запобігання розповсюдження інфекції коронавірусу. Із резервного фонду обласного бюджету спрямують 3 млн грн на закупівлю медикаментів та засобів особистого захисту.

Органам місцевого самоврядування та виконавчої влади, підприємствам, установам області рекомендують переходити на дистанційну форму роботи, а присутнім забезпечити температурний скринінг.

Окрему увагу варто приділити людям похилого віку та одиноким особам, які перебувають в зоні ризику. Усім відповідальним особам, зокрема органам соціального захисту РДА, ОТГ, медикам необхідно провести відповідні заходи та забезпечити соціальний супровід.

Разом із тим на всіх рівнях повинна проводитися активна інформаційна кампанія, особливо у населених пунктах, де є проблеми із Інтернет-зв’язком.

Щодо закриття ТРЦ та закладів харчування : за рішенням комісії закладам рекомендовано розглянути режим роботи установ на час карантинного періоду.

                                                                          Виконавчий апарат районної ради

Повернутись