Відбулася позачергова 40 сесія районної ради

  Сьогодні, 12 вересня, під головуванням голови районної ради Миколи Орендарчука відбулася позачергова 40 сесія Монастирищенської районної ради 7 скликання.
      У роботі сесії взяли участь 23 депутати районної ради,  керівники установ та закладів освіти й охорони здоров’я району, сільські голови, представники засобів масової інформації.
   До порядку денного пленарного засідання районної ради було внесено 3 питання, які відповідно до Регламенту роботи районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.
    Першим було розглянуто звернення батьків дітей, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, з проханням надати можливість таким дітям відвідувати дитячі садки і школи. З даного питання інформували радник голови районної ради Микола Бурлака та головний лікар комунальної некомерційної установи «Монастирищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Редванська, які детально ознайомили присутніх із нормативно-правовою базою щодо вакцинації дітей і дорослих, а також практикою Верховного Суду України з даного питання та станом захворюваності інфекційними хворобами у Монастирищенському районі.
    Після проведеного обговорення даного питання запропоновано рекомендувати директорам закладів освіти району співпрацювати з медичною комісією з отримання дозволів на навчання дітей у закладах освіти відповідно до вимог чинного законодавства.
    Далі депутати прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народного депутата України Антона Яценка щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.
   У ході роботи було заслухано звернення батьків дітей Попуднянського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, які виступили проти закриття даного закладу. Батькам дітей було доведено до відома, що дане питання не розглядалося для його винесення на порядок денний сесії, так як не було у цьому потреби, а начальник відділу РДА Тетяна Ганжала ознайомила присутніх зі змінами у освітньому законодавстві, прийнятими два тижні тому, які за особливих умов дозволяють фінансувати класи шкіл, які мають менше, ніж п’ятеро учнів. На даний час важливим є визначення батьків дітей: отримувати індивідуальну освіту у цій школі чи інституційну в іншій, де класи мають наповненість більше, ніж п’ятеро дітей.
    Депутати районної ради Павло Гора, Ольга Ковальська, Володимир Чуйко, Юрій Шатайло, Майя Фариба, Сергій Орендарчук висловили свої точки зору щодо розгляду даних питань порядку денного.

 

Повернутись