Відбулася позачергова 45 сесія

     30 квітня, під головуванням голови районної ради Миколи Орендарчука відбулася позачергова 45 сесія Монастирищенської районної ради 7 скликання.
Необхідність скликання позачергової сесії виникла у зв’язку із необхідністю передачі майна медичним закладам району, внесення змін до штатів комунальних установ і до районного бюджету на 2020 рік.
У роботі сесії взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук, заступник начальника фінансового управління Оксана Недогода, керівники комунальних установ, представники засобів масової інформації.
На початку роботи засідання депутати надали згоду на прийняття та прийняли до комунальної власності від Департаменту будівництва Черкаської обласної ради на баланс КНП «Монастирищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» автомобіль Renault Duster Life 1,6, 2020 року випуску для медичного обслуговування сільського населення, а також передали КНП «Монастирищенська центральна районна лікарня» в тимчасове користування приміщення колишнього неврологічного відділення, розташованого по вулиці Соборна,70 на період встановлення карантину у зв’язку із загостренням ситуації , пов’язаної із поширенням випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19 та автомобіль ГАЗ 31105 номер СА 7550 АІ в користування на умовах позички терміном на 2 роки.
Далі депутати внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік, виділивши з резервного фонду кошти на запобігання занесенню та поширенню на території району гострої респіраторної інфекції, спричиненої корона вірусом на суму 250 000 грн., з яких 170 000 грн. – на придбання засобів індивідуального захисту, медичних препаратів виробів медичного призначення та 80 000 грн. – на придбання інфрачервоних (безконтактних) термометрів, антисептиків, респіраторів, масок, костюмів, а також передбачили додаткові 59 495 грн. на здійснення виплат додаткової заробітної плати працівникам, які входять до спеціальної мобільної медичної бригади з проведення забору зразків біологічних матеріалів від пацієнтів з підозрою на корона вірус. Зі спеціального фонду обласного бюджету районній лікарні виділено кошти у сумі 325 000 грн. на придбання медичного обладнання. Крім того, на придбання дизпалива та бензину для санітарного транспорту та для забезпечення мобільної бригади з проведення заборів зразків біологічних матеріалів від пацієнтів з підозрою на корона вірусну хворобу (COVID-19), інше за рахунок перерозподілу власних коштів виділено 417 940 грн. За рахунок субвенції з державного бюджету виділено кошти у сумі 689 303 грн. на проведення централізованих заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет.
У ході сесії депутати внесли зміни до структури і чисельності працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Монастирищенського району, збільшивши граничну чисельність відділення стаціонарного догляду на три штатні одиниці молодших медичних сестер з догляду за хворими, продовжили термін дії контракту з директором закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Усмішка», затвердили проект землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів Монастирищенського району та відклали розгляд питання про внесення змін до структури і чисельності працівників комунальної установи «Монастирищенський районний методичних кабінет» у зв’язку із розглядом відповідної справи в Апеляційному суді.
На завершення роботи депутати вирішили звернутися до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності призупинення медичної реформи в Україні.
З усіх питань порядку денного одноголосно прийняті рішення.

 

На изображении может находиться: 1 человек, обувь и в помещении

 

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, стол и в помещении

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещении

Повернутись