Відбулася позачергова 48 сесія

22 жовтня 2020 року відбулася позачергова  48 сесія Монастирищенської районної ради. В зв’язку із збільшенням у районі  кількості громадян, які захворіли на коронавірус, враховуючи рекомендації  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Монастирищенської райдержадміністрації (протокол засідання від 08.10.2020 №40) за  відповідним розпорядженням заступника голови районної ради М.Фариби, яка виконує обов’язки голови районної ради, сесію вирішено провести в режимі телефонного зв’язку. До порядку денного сесії було внесено 7 питань. Проекти рішень районної ради з даних питань були попередньо оприлюднені на сайті Монастирищенської районної ради та надіслані кожному депутату на електронні адреси.

      Участь у роботі сесії взяли 31 депутат  із 34 обраних.

      Першим питанням порядку денного було питання про внесення змін до Регламенту Монастирищенської районної ради, якими передбачено проведення сесії у режимі телефонного зв’язку. Депутати одноголосно підтримали дане рішення.

      Наступні три питання порядку денного сесії стосувалися об’єктів, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища та міста Монастирищенського району і перебувають у районній комунальній власності. В зв’язку із ліквідацією Монастирищенського району і створення Монастирищенської міської територіальної громади з метою збереження даних об’єктів у Монастирищенській ОТГ  районною радою прийняті рішення провихід зі складу засновників та безоплатну   передачу Монастирищенській міській раді з 01 січня 2021 року прав засновника  установ,  організацій   і нерухомого майна, що є спільною власністю   територіальних громад сіл, селища та міста Монастирищенського району, а  також   про вихід  зі  складу засновників та безоплатну      передачу прав засновника та майна  Монастирищенського         комунального  спеціалізованого  лісогосподарського        підприємства  та про вихід зі складу засновників та    здійснення безоплатного відчуження частки    у статутному  капіталі  ТОВ «Мрія»    Монастирищенській  міській раді. Депутати одноголосно прийняли  дані рішення.

      П’ятим та шостим питанням порядку денного позачергової 48-ої сесії районної ради розглядалися питання про створення на базі Монастирищенського ліцею-інтернату «Обдарованість» та Івахнянського ЗЗСО  класів з інклюзивною формою навчання і прийняті відповідні рішення районної ради.

        Одноголосно депутати внесли зміни до районного бюджету, а саме прийняли до районного бюджету  субвенції з державного бюджету : 1 929 214 грн.-  на «Проведення місцевих виборів», 1 412 300 грн. -  на  заробітну плату працівникам  загальної середньої освіти у тому числі з дошкільними підрозділами,відділеннями, групами. Субвенції з обласного бюджету :346 163  грн.  – на централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет, 12 500 грн.- на виплату  одноразової грошової допомоги  Гирі  М.П. матері  загиблого учасника АТО Грицюка О.В.  Виділили з резервного фонду районного бюджету -   12 000 грн. на виконання районної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників АТО, учасників операції об’єднаних сил, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції гідності та бійців-добровольців на 2018-2022 роки, 10 000 грн. - для надання одноразової грошової матеріальної допомоги Мельник О.Д. на поховання брата учасника АТО     Карачева О.В., 70 тис.грн – на первинну та вторинну ланку  медичної допомоги для запобігання виникненню та поширенню корона вірусної хвороби.Субвенції районному бюджету наданими сільськими радами  у сумі -    143 770 грн.направили на: Первинну  медичну допомогу населенню – в сумі 58 770 грн. : заходи  та роботи з мобілізаційної підготовки–  в сумі 12 000 грн,   на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян -73 000 грн.

Кошти ,надані  Сарнівською сільською радою  -18 080 грн. направили на придбання кардіографа.,Княжекриницькою  сільською  радою-  в сумі 55 119 грн. на здійснення природоохоронних заходів.  Перерозподілили кошти бюджету,  зменшивши  видатки на надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти  на суму 100 000 грн.  та відповідно збільшивши видатки по «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» на суму  100 000 грн.  для придбання засобів індивідуального захисту (рукавички, маски, респіратори, ізоляційні халати, комбінезони, захисні екрани) та антисептиків.

                                                                                            Виконавчий апарат районної ради

Повернутись