Відбулася позачергова сесія районної ради

                                                                   

 

    12 грудня  2013 року відбулося засідання позачергової двадцять шостої сесії Монастирищенської районної ради, до порядку денного якої було включено 10 питань, що попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та на засіданні президії районної ради.
      На сесію прибуло 37 депутатів із 60 обраних.
      Відкрив і провів сесію голова районної ради Ігор Нестеренко.
У роботі сесії взяли участь заступник директора Департаменту охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації Олег Найдан, голова Монастирищенської райдержадміністрації Володимир Басанець, його заступники, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники правоохоронних органів, голови територіальних громад, керівники установ, підприємств та організацій району, представники місцевих засобів масової інформації. 
       До порядку денного пленарного засідання були внесені актуальні питання життєдіяльності району, що потребували нагального вирішення.
      Перед початком засідання біля приміщення Будинку рад зібралися монастирищани у кількості 150 осіб на мітинг протесту проти реформування закладів охорони здоров’я району. Голова районної ради Ігор Нестеренко провів роз’яснювальну бесіду серед учасників мітингу. Розмова була проведена в діловому і конструктивному руслі. Мітингувальники делегували своїх представників на позачергову сесію районної ради.
    Першим питанням, яке розглядалося на сесії, було питання реформування медичної галузі району. Після активного і тривалого обговорення депутати прийняли рішення зберегти Монастирищенську центральну районну лікарню, при формуванні бюджету на 2014 рік передбачити кошти для покращення її матеріально-технічної бази, а також звернутися до Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України щодо внесення змін до Основних концептуальних напрямків реформування системи охорони здоров’я в частині створення на вторинному рівні охорони здоров’я у кожному районі сільських віддалених територій медичних закладів інтенсивного лікування.
     Під час засідання депутати районної ради внесли зміни до рішення районної ради від 27.12.2012 №20-2/VІ «Про районний бюджет на 2013 рік».
    Також депутати районної ради одноголосно взяли до відома рішення Черкаської обласної ради від 02.12.2013 №26-1/VІ «Про звернення Черкаської обласної ради до Президента України та жителів Черкаської області з приводу суспільно-політичної ситуації в країні».
      У ході сесії затверджено Програму благоустрою населених пунктів Монастирищенського району Черкаської області на 2014-2015 роки та типові правила благоустрою території населеного пункту.
    Крім цього, на сесії районної ради було розглянуто ряд питань щодо управління майном районної комунальної власності та депутатських запитів.
   З усіх питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення одноголосно.
 
Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись