Відбулася робоча зустріч з учасниками Чорнобильської катастрофи

   Сьогодні відбулася робоча зустріч керівників району з чорнобильцями району,  приурочена  31-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС, на якій була присутня заступник голови районної ради Майя Фариба.  На заході був присутній голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Черкаської обласної ради Олег Васильович Баштан.

 Ця трагічна дата не минула безслідно, вона завжди буде об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

   Зі вступним словом до присутніх звернувся керівник громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" Валерій Ротарь  й зазначив, що сьогодні  зібралися тут, щоб увінчати пам’ять тих мужніх людей, які першими вирушили у нерівний поєдинок з радіоактивним монстром, техногенною катастрофою планетарного масштабу і які, в умовах смертельної небезпеки, не задумуючись, стали на захист своєї Вітчизни. Вони врятували не тільки Україну, але й багато країн Європи від загрози жахливого ядерного лиха. Їхній подвиг назавжди слугуватиме прикладом для кожного з нас, буде взірцем самовідданого виконання службового і громадянського обов’язку. Тому підростаюче покоління повинне з повагою ставитись до тих, хто пожертвував собою заради збереження життя на землі. Адже саме вони першими ввійшли до «вогняного пекла» Чорнобиля та затулили собою світ. 

     Олег Баштан зазначив, що ми схиляємо свої голови перед усіма, кого сьогодні вже немає з нами, перед тими, хто ціною власного життя оплатив шанс на життя мільйонів. Завдяки подвигу ліквідаторів, ціною їхнього життя і здоров’я вдалося врятувати Україну, Європу і світ від ще більш згубних наслідків цієї катастрофи.

   Олег Васильович за багаторічну сумлінну працю, мужність та з  нагоди відзначення 31 - ї річниці пам’яті Чорнобиля вручив грамоту Валерію Ротарю  та грошову допомогу ліквідаторам ЧАЕС.    

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись