Відбулася робоча зустріч

 

    Сьогодні, 8 листопада, голова районної ради Микола Орендарчук провів робочу зустріч з керівниками закладів освіти району.
   У заході взяли участь заступник голови районної ради Майя Фариба, керівник апарату райдержадміністрації Галина Темченко, тимчасово виконуюча обов’язки завідувача комунальної установи «Районний методичний кабінет» Юлія Кузьмінська, начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Ганжала, головний спеціаліст відділу освіти Неля Залозна, головний бухгалтер централізованої бухгалтерії Марія Возна, працівники виконавчого апарату районної ради.
    На початку роботи голова районної ради Микола Орендарчук представив керівникам закладів освіти району тимчасово виконуючу обов’язки завідувача комунальної установи «Районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради» Юлію Кузьмінську, яка буде перебувати на даній посаді до проведення конкурсного відбору на зайняття посади завідувача установи та його затвердження на сесії районної ради.
     До порядку денного заходу було включено питання ознайомлення керівників закладів освіти району з вимогами Закону України «Про освіту», який набрав чинності 28 вересня 2017 року,  та низки законів, у тому числі, до Законів України «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», які стосуються статутної діяльності закладів освіти. Оскільки заклади освіти району, засновником яких є районна рада, діють на підставі власних установчих документів, що розробляються відповідно до Конституції України та галузевих законів, то виникла необхідність внести певні зміни до існуючих статутів шкіл району відповідно до вимог чинного законодавства, так як саме статут закладу визначає його статус, тип та організаційно-правову форму.
   У ході зустрічі було прийнято рішення підготувати проекти статутів та подати їх на затвердження черговій сесії районної ради.
 
Виконавчий апарат районної ради

Повернутись