Відбулася серпнева конференція освітян

 

     Новий навчальний рік для школярів розпочинається 1 вересня. А для  освітян вже традиційно його початок знаменується серпневою педагогічною конференцією, яка у нинішньому році проходила 28 серпня в районному будинку культури.
    Серпнева конференція – це підведення підсумків за минулий навчальний рік, визначення перспективних планів роботи педагогів на новий навчальний рік, влиття у педагогічну когорту молодих спеціалістів, цікаві зустрічі, обмін думками, враженнями.
Як спрацювали у минулому році, над якими проблемними питаннями доведеться трудитись у 2012 – 2013, про готовність закладів освіти району сіяти в дитячих душах розумне, добре, вічне інформував перед загалом начальник відділу освіти райдержадміністрації Дмитро Балла. В обговоренні основного питання взяли участь директори і вчителі районних шкіл, методисти відділу освіти та дошкільних навчально-виховних закладів.
    У роботі конференції взяв участь голова районної ради Ігор Нестеренко, який акцентував увагу присутніх на проблемах, які хвилюють суспільство району, адже питання освіти посідають чи не найвагоміше місце у різних сферах життєдіяльності громади. Яким бачиться майбутнє шкільної освіти, які стратегії набудуть пріоритетності і яке місце посідають у навчальній системі вчитель, учень, батьки, влада в цілому – ці та інші питання окреслив Ігор Іванович у своєму виступі.
 Крім того, І.І.Нестеренко привітав освітян району із початком нового навчального року, висловив вдячність за терпіння, мудрість, сумлінність у виконанні високої місії – виховання підростаючого покоління та побажав педагогам здоров’я, благополуччя, старанних, вдячних учнів і справжніх відкриттів та наукових перемог.
З початком нового навчального року учителів привітали голова районної державної адміністрації Володимир Басанець, депутат обласної ради Андрій Крохмаль, міський голова Олександр Тищенко,
      На завершення конференції кращі освітянські установи та педагоги були нагороджені грамотами та преміями.
 
     Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики

 

Повернутись