Відбулася традиційна педагогічна конференція

  30 серпня 2017 року в переддень Свята Знань в районному будинку культури відбулася традиційна педагогічна конференція, яка зібрала головних освітян району.

    В ході роботи конференції взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, голова райдержадміністрації Олег Недогода, начальник відділу освіти РДА Тетяна Ганжала, секретар міської ради Тетяна Остапенко. 

   Із вітальним словом звернувся до присутніх у залі голова районної ради Микола Орендарчук. У своєму виступі Микола Олексійович привітав усіх працівників освіти району зі святом. Подякував колективам навчальних закладів  за добру підготовку шкіл та дошкільних закладів до нового навчального року, за підтримку у належному стані об’єктів комунальної власності району та громад. Побажав гарного навчального року, мирного неба над головою, міцного здоров’я та запевнив, що освітяни й надалі можуть розраховувати на підтримку районної ради.

   За підсумками роботи у 2016- 2017 навчальному році кращим освітянам було вручено грамоти районної ради та райдержадміністрації.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись