Відбулася виїзна нарада голів місцевих рад Монастирищенського району

   23 жовтня за ініціативою Асоціації селищного та сільських голів Монастирищенського району в с. Леськове у приміщенні сільського клубу  відбулася виїзна нарада голів місцевих рад. В роботі наради взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук,  заступник голови районної ради Майя Фариба, керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай та радник голови районної ради Микола Бурлака, селищний та сільські  голови.        

    Відкриваючи нараду, голова районної ради М.Орендарчук інформував присутніх про стан  об’єднання територіальних громад в Черкаській області, звернув увагу голів місцевих рад щодо необхідності контролювати питання забезпечення  земельними ділянками учасників АТО, благоустрою населених пунктів, обслуговування доріг району в зимовий період, відповів на запитання, які виникли в ході наради.

    Керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай інформувала присутніх з питання щодо врегулювання конфлікту інтересів в органах місцевого самоврядування, надала відповіді на запитання учасників наради.

   Керівники громад також отримали змістовну юридичну консультацію по нагальних питаннях,  які стосуються діяльності місцевих  рад, від радника голови районної ради М.Бурлаки.

          По завершенню наради учасники зібрання відвідали архітектурно-ландшафтний комплекс «Садиба Даховських», який знаходиться в с. Леськове. Змістовна, цікава розповідь екскурсовода Оксани Білоножко про історію «Леськівського дива», велич самої споруди замку, осіння природа Леськівського парку залишили в пам’яті присутніх неповторні емоції та незабутні враження.  

   Голова Асоціації селищного та  сільських голів Лідія Середюк подякувала від імені своїх колег голові районної ради М. Орендарчуку та апарату районної ради за організацію  даного зібрання. 

                                               Виконавчий апарат районної ради

Повернутись