Відбулися конкурси для вихованців дитячої музичної школи

 

В Монастирищенській дитячій музичній школі на фортепіанному відділі пройшов конкурс виконавської майстерності «Маленький віртуоз».

      Мета цього конкурсу – не лише розвиток і вдосконалення технічних можливостей учнів, а й отримання ними нових знань, розширення репертуару, виховання фантазії, уяви, образного мислення. А ще – набуття виконавського досвіду.

Підготовка до таких творчих змагань не лише підвищує технічний та художній рівень виконавця, а й гартує характер учня, виховує увагу, витримку, волю до перемоги. А тому кожен з учасників конкурсу, без сумніву, зробив крок вперед для власного розвитку і самовдосконалення.

Всі учасники були нагороджені дипломами, подарунками та солодощами від спонсора конкурсу,  приватного підприємця  Яковлевої Н.Д. та працівників «Венеції».

Наші переможці:

І категорія:

Гран – прі – Фролова Поліна ( викл. Волковінська Л.Г.)

І місце –       Карпенко Даша ( викл. Волковінська Л.Г.),

                     Притула Артем ( викл Гринчук Н.А.).

ІІ місце –     Софієнко Ірина ( викл. Гринчук Н.А.)

ІІІ місце –    Належита Олена ( викл Каплун Л.В.),

                     Коломієць Ангеліна ( викл. СмоляренкоІ.В.),

                      Бойко Альона ( викл. Волковінська Л.Г.).

ІV місце –    Бойко Ольга ( викл. Малишко В.Г.).

ІІ категорія:

ІІ місце –      Бабій Яна ( викл Волковінська Л.Г.)

ІІІ категорія:

І місце –       Мельник Маргарита ( викл. Бевз І.В.)

ІІ місце –     Демарьов Костянтин ( викл. Шквира О.В.),

                     Павлишина Наталя ( викл. Бевз І.В.)

 

  Також нещодавно в  актовій залі  Монастирищенської  дитячої  музичної школи на відділі народних інструментів та сольного співу відбувся концерт «Мелодії народів світу».

      До уваги батьків, учнів, викладачів були представлені твори різноманітні за жанрами, характерами, стилістикою. В концерті прийняли участь, як учні молодших класів так і старших, звучали твори різні за складністю виконання.

      Гості концерту  бурхливими оплесками підтримували юних виконавців.

Завідуюча відділом  Загородня Ольга Анатоліївна перед кожним виступом розповідала  про стилістичні особливості народних мотивів різних країн світу, історичні факти, жанри в яких виконувався твір. Така форма проведення концерту сподобалася всім присутнім, оскільки представляла не лише художній мистецький аспект, а й пізнавальний.

Дуже цікаво, що учні виконували твори на баяні, бандурі, домрі, гітарі  в класичному виконанні та сучасному аранжуванні.

                                                                                                       За даними ДМШ

Повернутись