ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

   
    Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.
   За доброю традицією 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. З нагоди цього свята в актовій залі Будинку рад  відбулись урочистості, в яких взяли участь депутати районної ради, голови місцевих рад, секретарі сільських та селищної ради, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.
  З вітальною промовою до присутніх звернувся голова районної ради Микола Орендарчук. У своєму виступі Микола Олексійович зазначив, що сьогодні, в непростий час реформи місцевого самоврядування, місцеві ради покликані виконувати волю громад та спільно відстоювати їхнє прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі.А також наголосив, що діяльність районної ради завжди відкрита, прозора і спрямована лише на одне - на задоволення життєвих потреб жителів Монастирищини. Стабільне виконання районного бюджету, значні обсяги районних цільових програм та вагомі досягнення у соціально-економічній сфері яскраво свідчать про це.
  Сьогодні ще достатньо і проблемних питань, які маємо вирішувати, - зауважив Микола Олексійович і запевнив, що районна рада, її депутатський корпус будуть і надалі працювати на повну силу – для блага громад району.
  Через кропітку і наполегливу працю спільними зусиллями з сільськими, селищною, міською радами, депутатами, партійними та громадськими організаціями, з відчуттям великої відповідальності маємо працювати над тим, щоб підняти наш район на якісно вищий рівень, поліпшити добробут людей.
   Микола Олексійович щиро подякував тим, хто самовіддано працює на благо територіальної громади, відстоює її інтереси, і тим, хто сумлінно виконує обов’язки та обіцянки перед людьми, а також побажав депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, ветеранам галузі міцного здоров’я, щастя, нових професійних здобутків, оптимізму, наснаги та родинного затишку у кожній родині.
 
  До привітань з нагоди Дня місцевого самоврядування приєдналися голова райдержадміністрації Олег Недогода, голова асоціації сільських голів Монастирищини Лідія Середюк, виконувач обов’язків головного лікаря центральної районної лікарні Наталія Мороз, керівники структурних підрозділів РДА.
 
З нагоди Дня місцевого самоврядування Почесною грамотою Черкаської обласної ради нагороджені:
 
Галина Сивачук – Долинківський сільський голова
Володимир Солод – депутат районної ради
 
Почесною грамотою районної ради і райдержадміністрації нагороджені:
 
Юрій Калашник – Цибулівський селищний голова
Наталія Омельчук – Аврамівський сільський голова
Григорій Паламарчук – Зарубинецький сільський голова
Сергій Іщук – Коритнянський сільський голова
Григорій Іщук – Попуднянський сільський голова
Василь Семененко – Сарнівський сільський голова
Зінаїда Шквира – Терлицький сільський голова
Оксана Цюпа – Чапаєвський сільський голова
Анатолій Коваль – Дібрівський сільський голова
Петро Іщук – Копіюватський сільський голова
Микола Гунько – Владиславчицький сільський голова
Василь Подолянюк – Теолинський сільський голова
Василь Наумець – Жовтневий сільський голова
Людмила Кобзар – секретар Цибулівської селищної ради
Людмила Грицай – секретар Бачкуринської сільської ради
Людмила Гук – секретар Дібрівської сільської ради
Надія Барилюк – секретар Княже-Криницької сільської ради
Оксана Лісяна – головний бухгалтер Аврамівської сільської ради
Інна Жук – спеціаліст бухгалтерського обліку Коритнянскої сільської ради
Валентина Луценко – спеціаліст бухгалтерського обліку Степівської сільської ради.
 
   За здійснення заходів щодо забезпечення ефективної, плідної діяльності органу місцевого самоврядування нагороджені колективи таких сільських рад:
Івахнянської (сільський голова Лідія Середюк)
Леськівської (сільський голова Тетяна Тарасюк)
Лукашівської (сільський голова Любов Журавель)
Сатанівської (сільський голова Євдокія Форостяна)
Шабастівської (сільський голова – Тетяна Потурнак)
Халаїдівської (сільський голова Іван Омельченко).
 
Почесною грамотою районної ради нагороджені депутати районної ради
 
Тетяна Безелюк 
Алла Онищук 
Василь Жук 
Микола Цюпа
Віктор Шковира.
 
  Від Асоціації сільських рад Монастирищини Лідія Середюк вручила подяку керівнику секретаріату-завідувачу віділу організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради Наталії Шамрай.
 
   За багаторічну сумлінну працю, взаємодію з органами виконавчої влади, генерацію ідей щодо розвитку територіальної громади та з нагоди свята Олег Недогода вручив почесну грамоту від РДА міському голові Олександру Тищенку, а також грамоти працівникам виконавчого апарату районної ради Попик Галині, Дахно Оксані.
 
На завершення урочистостей працівники районного будинку культури подарували усім присутнім віночок музичних вітань.
 
 
 
 
 
 
 
 
Повернутись