Відбулися урочистості з нагоди відзначення професійного свята освітян

 
 
   Щороку першої неділі жовтня наша країна відзначає День працівника освіти – справді всенародне, одне з найулюбленіших свят. Адже вчительство – це мистецтво і праця, причому важка й відповідальна, яку часом можна прирівняти до громадянського подвигу. Саме вчитель, педагог, вихователь формує особистість, дає необхідні знання, що створює основу творчої діяльності людини в усіх сферах – економіці, політиці, мистецтві. А отже, у руках учителя, без перебільшення, наше майбутнє. То ж сьогодні, напередодні свята у районному будинку культури відбулися урочистості, приурочені до Дня працівника освіти. 
    Освітян Монастирищини привітали голова районної ради Микола Орендарчук, голова райдержадміністрації Олег Недогода, секретар міської ради Тетяна Остапенко, сільські голови. До привітань приєдналася і начальник відділу освіти РДА Тетяна Ганжала.
   Всі виступаючі висловили вдячність педагогам за високе служіння обраній справі, відданість професії, мудрість, терпіння, щоденну напружену працю.
    Щороку сотні юних монастирищан беруть участь у шкільних, районних, обласних, всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, змаганнях, турнірах і успішно там виступають. У той же час усі розуміють, що за цими перемогами – наполеглива і копітка праця вчителів, які докладають чимало зусиль для розвитку творчих здібностей школярів, допомагають їм пізнати себе, розкрити власні нахили та виявити і розвити таланти.   
   Близько 80 кращих освітян району за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі освіти Монастищини та з нагоди професійного свята були нагороджені почесними грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації, грамотами районної ради та райдержадміністрації, подяками міської ради.
    Після  урочистої частини відбувся святковий концерт за участю аматорів сцени району.
 
   Цього ж дня голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба привітали педагогічний колектив державного навчального закладу «Монастирищенський професійний ліцей» з Днем працівника освіти та нагородили грамотами районної ради кращих фахівців.
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись