Відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

   
 
 
    9 листопада у районному будинку культури відбулися урочистості до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. 
   Щорічно це свято відзначається в нашій державі разом із Днем української писемності та мови, що є символічно, адже кожна освічена людина повинна досконало знати свою історію, витоки писемності свого народу та його культуру. 
    Участь у заході взяли голова районної ради Микола Орендарчук, голова районної державної адміністрації Олег Недогода, секретар міської ради Тетяна Остапенко, начальник відділу культури і туризму РДА Юрій Кудин.         
   Виступаючі щиро подякували усім, хто присвятив себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу, зазначивши, що, завдяки працівникам культури, ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями.
        Кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва району за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток української культури та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагородили спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради, а також подяками міської ради.     
  А святковим подарунком для присутніх став яскравий виступ київського ансамблю «Бандура БЕНД» у складі Романа Шущвара, Мар`яни Божок та Олени Гречко.
 
 
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись