Відбулися засідання постійних комісій районної ради

     Сьогодні, 18 жовтня, відбулося засідання постійної комісї з питань агропромислової політики, регулювання земельних відносин, використання надр, екології і природокористування, яке розпочав та вів голова постійної комісї Михайло Возний. В засіданні постійної комісії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук та його заступник Майя Фариба. В ході засідання постійної комісії розглянули проекти рішень про затвердження технічної документації  про нормативну грошову оцінку земельних ділянок; про підтримку звернення депутатів Черкаської обласної ради; про Програму охорони навколишнього природного середовища на території Монастирищенського району на 2016 - 2020 роки; про Програму охорони навколишнього природного середовища на території Монастирищенського району на 2016 - 2020 роки. З усіх вищерозглянутих питань були прийняті відповідні пропозиції та депутати вирішили винести на розгляд на засіданні чергової  сесії. 

     Також  відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансової  і  податкової політики, приватизації та власності, в якій взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, голова районної державної адміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба, в.о.начальника фінансового управління РДА Олег Кошовий, в.о.районного військового комісара Євген Лозовий, заступник начальника Монастирищенського відділення Уманської ОДПІ Сергій Донець. Розпочав засідання депутат районної ради Микола Драч. На розгляд засідання було винесено такі питання : 

1. Про внесення змін до рішення районної ради від  30.12.2015   № 3-23/VII   “Про районний бюджет на 2016 рік”.

2. Про дозвіл на  списання основних засобів.

3. Про надання дозволу на виділення дров.

4. Про відрахування частки прибутку до районного бюджету.

5. Про районну програму підтримки діяльності комунального видавничо - поліграфічного підприємства "Мрія" на 2016 - 2017 роки.

6. Про оренду приміщень.

7. Про передачу автомобіля.

8. Про перелік об’єктів нерухомого майна та реєстр корпоративних прав. 

9. Про районну програму вдосконалення інформаційно - аналітичного забезпечення та розвитку матеріально - технічної бази Монастирищенського відділення Уманської ОДПІ на 2016 - 2017 роки.

10. Про Програму вдосконалення мобілізаційної підготовки і підтримки Монастирищенського районного військового комісаріату  на 2016 - 2017 роки.

11. Про Програму приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад міста, селища, сіл Монастирищенського айону на 2016 - 2017 роки.

12. Про придбання основних засобів. 

     Учасники засідання постійної комісії одноголосно підтримали винести дані питання на розгляд засідань президії та  чергової сесії.

Постійна комісія з питань законності, правопорядку, надзвичайних ситуацій, соціального захисту громадян та підтримки учасників антитерористичної операції 

      Засідання провів голова постійної комісії Руслан Плетінка, який інформував про виконання рішення виконавчого комітету Монастирищенської міської ради від 28.09.2016 № 106 "Про встановлення режиму роботи...", про розгляд звернення жителя смт. Цибулів Єфімчука О.А. щодо виділення земельної ділянки. У роботі комісії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба. 

Постійна комісія з питань освіти, культури,
засобів масової інформації, у справах сімʼї, молоді і спорту
 
    Засідання провела голова комісії Ольга Ковальська.  
  У роботі комісії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук.
  У ході роботи члени комісії попередньо розглянули питання погодження кандидатури Мотилюк Зої Анатоліївни на посаду директора Монастирищенської спеціалізованої школи №5, звільнення від плати за харчуваня дітей, що належать до пільгових категорій, Монастирищенської спеціалізованої школи-інтернат «Обдарованість» та погодили внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2015 №3-4/VІІ «Про затвердження структури і чисельності установ освіти району на 2016 рік». Відділ освіти райдержадміністрації представляла головний спеціаліст Неля Залозна.
     На завершення роботи постійна комісія розглянула заяву депутата районної ради Руслана Плетінки щодо діяльності директора Монастирищенської ДЮСШ Михайла Панченка.

 

     

     Виконавчий апарат районної ради 

 

Повернутись