Відбулася чергова тридцять восьма сесія районної ради

 20 січня 2015 року відбулася чергова тридцять восьма сесія Монастирищенської районної ради, до порядку денного якої було включено 15 питань, що попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та засіданні президії районної ради.        

    На сесію прибуло 37 депутатів із 60 обраних.

     Відкрив і провів сесію заступник голови районної ради Тарас Пачесюк.

   У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Недогода, його заступники, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій району, голови територіальних громад району, представники місцевих засобів масової інформації.

  До порядку денного пленарного засідання були внесені актуальні питання життєдіяльності району, що потребували нагального вирішення.

   На початку пленарного засідання  депутати розглянули проект районної програми соціально-економічного та культурного розвитку Монастирищенського району на 2015 рік, з яким присутніх ознайомив головний спеціаліст відділу економіки райдержадміністрації Сергій Козодой. Виконуючий обов’язки начальника фінансового управління РДА Олег Кошовий доповів сесії про районний бюджет на 2015 рік. Депутати ради одноголосно підтримали запропоновані проекти рішень.     

  Значну увагу пленарне засідання районної ради приділило розгляду питань структури і чисельності установ освіти, охорони здоров’я, культури, комунальних підприємств району та апарату районної ради на 2015 рік.

    У ході сесії депутати більшістю голосів прийняли рішення про ліквідацію з 01.06.2015 Зюбриської загальноосвітньої школи І ступеня Монастирищенської районної ради Черкаської області та перенесли на наступне пленарне засідання питання щодо ліквідації Теолинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів і Монастирищенського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

   На завершення сесія районної ради підтримала депутатський запит Балли О.М. щодо впорядкування території Монастирищенської ЗОШ №2.

 

 

З повагою

Заступник голови районної ради                                     Т.Г.Пачесюк

 

 

Повернутись