Відбулося перше пленарне засідання 26 сесії обласної ради

16 листопада 2018 року проведено п ерше пленарне засідання двадцять шостої сесії обласної ради сьомого скликання. Відкрив і вів його голова обласної ради Олександр Вельбівець. 

У роботі сесії участь взяли голова, заступники голови та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники центральних органів виконавчої влади в області, міські голови, голови районних рад, райдержадміністрацій та ОТГ, представники громадськості та засобів масової інформації.

На початку роботи депутати вшанували хвилиною мовчання українських воїнів і мирних жителів, які загинули у ході антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил у східних областях України.

Потім голова обласної ради Олександр Вельбівець на прохання командира та особового складу реактивного артилерійського дивізіону 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади передав Подяку депутату обласної ради Плічку Григорію Івановичу за працю та особистий вклад, спрямований на обороноздатність української держави та перемогу українського народу над російським агресором.

Відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту обласної ради питання, внесені до порядку денного сесії, попередньо розглянуто на засіданнях постійних комісій та погоджено президією районної ради.

Далі, відповідно до Регламенту обласної ради, депутатам від фракцій політичних сил і позафракційних було надано час для заяв, запитів і звернень. Таким правом скористалися Олександр Северин, Сергій Воронов, Юрій Ботнар, Валентина Далібожак, Володимир Копійченко, Валентина Коваленко. Потім було надано слово для виступів представникам громадськості. Окремі звернення депутатів обласної ради було запропоновано включити до порядку денного сесії. 

Потім до порядку денного було включено питання «Про внесення змін до рішення обласної ради від 25.06.2015 № 41-1/VI «Про перспективний план формування територій громад Черкаської області». 

У зв’язку з тим, що це питання включено до порядку денного двадцять шостої сесії обласної ради, голова обласної ради Олександр Вельбівець в залі під час пленарного засідання підписав розпорядження про втрату чинності розпорядження щодо скликання позачергової сесії обласної ради, що планувалася на 16 листопада 2018 року. Після внесення доповнень і пропозицій та його затвердження депутати перейшли до розгляду питань.

Спочатку депутати підтримали призначення Людмили Семененко на посаду директора комунального вищого навчального закладу «Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради», Ольги Чепкої – на посаду директора комунального вищого навчального закладу «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г.Шевченка» та Тамари Сивак – на посаду завідувача комунального підприємства «Городищенська центральна районна аптека № 86».
Потім підтримано проекти рішень про передачу майна комунальної власності та про списання майна комунальної власності.

Жваве обговорення викликали питання щодо оренди цілісного майнового комплексу колишнього комунального підприємства «Канівська центральна районна аптека № 91» Черкаської обласної ради, оренди цілісного майнового комплексу комунального підприємства «Центральна районна аптека № 30» та їх альтернативні проекти «Про повернення з оренди цілісного майнового комплексу колишнього комунального підприємства «Канівська центральна районна аптека № 91» Черкаської обласної ради» та «Про повернення з оренди цілісного майнового комплексу комунального підприємства «Центральна районна аптека № 30». За результатами розгляду жоден із цих варіантів не був підтриманий депутатами.Проведено перше пленарне засідання двадцять шостої сесії обласної ради

У ході проведення пленарного засідання також підтримано питання про припинення юридичної особи – комунальне підприємство «Христинівська центральна районна аптека № 84» Черкаської обласної ради; зміну найменування комунального закладу «Смілянська спеціалізована мистецька школа Черкаської обласної ради», зміну найменування комунального закладу «Шполянська загальноосвітня санаторна школа Черкаської обласної ради»; надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та про Програму приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області на 2018-2020 роки.

Результативним голосуванням підтримано запропоновані зміни до рішення обласної ради від 07.09.2018 № 24-30/VII «Про реорганізацію комунального закладу «Черкаський обласний центр планування сім’ї та репродукції людини Черкаської обласної ради»; до кодів видів економічної діяльності суб’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області та до рішення обласної ради від 07.09.2018 № 24-10/VII «Про Порядок проведення конкурсного відбору на посади керівників підприємств, установ, закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області».

Розглянувши ці питання порядку денного, в роботі сесії оголошено перерву. Після перерви, в ході пленарного засідання, виявилося, що в залі недостатньо депутатів для продовження роботи.

За погодженням із керівниками фракцій продовжити роботу пленарного засідання обласної ради заплановано на 10 годину 22 листопада 2018 року. 

                                           За даними прес-служби обласної ради

Повернутись