Відбулося пленарне засідання 28 сесії районної ради

 

   31 січня 2014 року відбулася чергова двадцять восьма сесія Монастирищенської районної ради, до порядку денного якої було включено 20 питань, що попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та засіданні президії районної ради.                
    На сесію прибуло 39 депутатів із 60 обраних.
    Відкрив і провів сесію голова районної ради Ігор Нестеренко.
    У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації, його заступники, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій району, голови територіальних громад району, представники місцевих засобів масової інформації.
      До порядку денного пленарного засідання були внесені актуальні питання життєдіяльності району, що потребували нагального вирішення.
    На початку засідання голова районної ради І.І.Нестеренко оголосив хвилину мовчання в пам’ять загиблих під час сутичок та протистоянь в м. Київ.
   Першим і головним питанням порядку денного двадцять восьмої сесії було затвердження районного бюджету на 2014 рік. З цього питання до депутатів звернувся голова районної ради Ігор Нестеренко, який охарактеризував економічний і соціальний стан, актуальні проблеми розвитку галузей району та запропонував шляхи їх вирішення.
    У ході виступу Ігор Іванович запропонував увазі присутніх проект районного бюджету на 2014 рік, який детально розглядався на засіданнях постійних комісій та президії районної ради. Депутати районної ради одноголосно затвердили рішення про районний бюджет на 2014 рік та прийняли звернення до народного депутата України щодо збільшення фінансування галузі охорони здоров’я району.
    Значну увагу пленарне засідання районної ради приділило розгляду питань структури і чисельності установ освіти, охорони здоров’я, культури та комунальних підприємств району на 2014 рік.
     У ході сесії депутати затвердили план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік, реєстр корпоративних прав Монастирищенської районної ради та розглянули питання управління майном районної комунальної власності.
   З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішенняодноголосно.
             
Виконавчий апарат районної ради
 

 
 
Повернутись