Відбулося пленарне засідання обласної ради

     9 червня 2017 року заступник голови районної ради Майя Фариба взяла участь у пленарному засіданні п’ятнадцятої сесії обласної ради.   

   Розпочав та вів засідання голова  обласної ради Олександр Вельбівець. У ході її  роботи взяли  участь голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, заступники голови і керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники центральних органів виконавчої влади в області та представники засобів масової інформації. Вшанували пам’ять двох військовослужбовців Сергія Михайлика (Канівщина) та Василя Бурачука (Городищенський район) хвилиною мовчання. 

   Потім голова обласної ради за підсумками щорічного обласного конкурсу на кращу сільську раду за результатами роботи в 2016 році вручив дипломи переможцям. 
На сесії обласної ради нагороджено переможців конкурсу на кращу сільську раду, внесено зміни до обласного бюджету і низки програм та оголошено перервуОкрім того, заступник голови обласної ради Вадим Гайович вручив з нагоди Дня журналіста Леоніду Даценку Грамоту Верховної Ради України.
  Далі головуючий оголосив заяви депутатів Анатолія Скіченка, Володимира Копійченка, Ігоря Нестеренка та Олександра Короткова про вихід із фракції Радикальної партії Олега Ляшка.
   Заслухали голову облдержадміністрації Юрія Ткаченка з питання шляхів вирішення проблем з погашення заборгованості заробітної плати працівникам ПАТ «Черкасиобленерго».
На сесії обласної ради нагороджено переможців конкурсу на кращу сільську раду, внесено зміни до обласного бюджету і низки програм та оголошено перерву   Депутати обласної ради  прийняли низку рішень, що стосуються майна обласної комунальної власності. 
    Прийнято рішення про внесення змін щодо структури і чисельності виконавчого апарату обласної ради, а також щодо умов оплати праці голови і першого заступника голови обласної ради.
  Проект рішення щодо умов оплати праці заступника голови обласної ради не набрав необхідної кількості голосів.
  Депутати підтримали організаційні питання щодо обрання постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я та з питань соціального захисту населення. Внесли зміни до низки рішень обласної ради та обласних програм, зокрема: фінансування ремонту доріг загального користування державного і місцевого значення, які проходять територією Черкаської області, та розвитку дорожньої інфраструктури на 2016-2018 роки; розвитку інформаційного простору; охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки; підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2016-2020 роки тощо.
   В роботі пленарного засідання оголошено перерву до 10 години 13 червня 2017 року. 

За даними виконавчого апарату обласної ради

 

Повернутись