Відбулося спільне засідання комісій

    20 травня 2019 року відбулося спільне засідання постійних комісій з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, децентралізації і реформи місцевого самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян та  з питань законності, правопорядку, надзвичайних ситуацій, соціального захисту громадян та підтримки учасників антитерористичної операції .

    В ході роботи  спільного засідання взяли участь   голова районної ради Микола Орендарчук, керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай, депутати районної ради, учасники АТО, завідувач РМК Неля Залозна, методист з питань військово-патріотичного виховання  РМК  Василь Музика.

   Розпочав та вів засідання голова постійної комісії Павло Гора, який ознайомив усіх присутніх із порядком денним засідання.

        Члени постійної комісії,  ознайомившись із планом роботи Монастирищенської районної ради на ІІ півріччя 2019 року згідно з додатком, вирішили погодити проект рішення районної ради з даного питання.

     Далі депутати районної ради перейшли до розгляду питання про внесення змін до рішення районної ради від 07.12.2015 № 2-2/VII«Про утворення  постійних комісій районної ради  та затвердження їх складу», в зв’язку з проведеним заміщенням  депутатів районної ради та приведенням у відповідність кількісного складу постійних комісій і  вирішили погодити даний проект.

 Учасники засідання перейшли до розгляду питання «Про розгляд звернення учасників АТО – членів ГО «Спілка учасників АТО району», яке надійшло на ім.’я голови районної ради Орендарчука М.О. в зв’язку із появою у соціальній мережі Facebook публікації В.Музики щодо оцінки військових дій на Сході України. Голова постійної комісії з питань законності, правопорядку, надзвичайних ситуацій, соціального захисту громадян та підтримки учасників антитерористичної операції Руслан Плетінка ознайомив із  текстом  звернення та змістом публікації усіх присутніх.

     Кожен учасник спільного засідання мав змогу висловити свою думку з даного питання. Детально обговоривши  його, депутати районної ради  рекомендували методисту з питань військово-патріотичного виховання  РМК  Василю  Музиці  видалити дану публікацію з соціальної мережі. 

На данном изображении может находиться: люди сидят и в помещении

                                                           Виконавчий апарат районної ради 

Повернутись