Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

 

 

   Сьогодні, 8 серпня 2017 року, відбулося спільне засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності та постійної комісії з питань агропромислової політики, регулювання земельних відносин, використання надр, екології і природокористування. 

     В ході роботи засідання взяли уасть заступник голови районної ради Майя Фариба, голова райдержадміністрації Олег Недогода, депутати районної ради. 

     Під час проведення спільної комісії  депутати заслухали  про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 12-3/VII"Про районний бюджет на 2017 рік".  Розглянули та обговорили ряд питань, що стосуються комунального майна : про надання дозволу на виділення пиломатеріалів,  про надання дозволу на передачу основних засобів, про дозвіл на придбання основних засобів, про списання основних засобів.

  Значного обговорення зазнало питання про внесення змін до рішення районної ради від 24.05.2017 № 15-1/VIІ "Про районну програму благоустрою та утримання центральної площі міста на 2017 - 2020 роки".

   Члени постійних комісій районної ради заслухали про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

    З усіх заслуханих питань, депутати одноголосно вирішили підтримати їх та винести на розгляд засідання президії та сесії Монастирищенської районної ради.

 

     Цього ж дня відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді і спорту, яке провела голова комісії Ольга Ковальська.
     У роботі комісії взяли участь заступник голови районної ради Майя Фариба, голова райдержадміністрації Олег Недогода, начальник відділу освіти Тетяна Ганжала, головний спеціаліст відділу культури і туризму Алла Бевз, головний лікар центральної районної лікарні Наталія Мороз, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Людмила Редванська.
     У ході роботи комісії було розглянуто та опрацьовано такі питання:
1.      Про попередній розгляд питання щодо затвердження нової редакції Статуту Монастирищенського районного будинку культури.
2.        Про попередній розгляд питання щодо створення амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Івахни та внесення змін до структури і чисельності установ охорони здоров’я.
3.    Про попередній розгляд питання щодо внесення змін до структури і чисельності установ освіти.
4.    Про попередній розгляд кандидатури Завертаної Н.Б., яка пропонується для призначення на посаду завідувача методичного кабінету відділу освіти РДА.
5.     Про попередній розгляд питання щодо впорядкування діяльності райметодкабінету.
 
        З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.
 
    На завершення роботи постійної комісії депутати, провівши обговорення звернення голови районної державної адміністрації Олега Недогоди щодо напруженого режиму роботи районної лікарні, вирішили створити комісію для більш детального вивчення даного питання. 
 

      Виконавчий апарат районної ради

Повернутись