Відбулося святкування Дня міста та Дня молоді на Монастирищині

      Вчора,  25  червня на Монастирищині відбулося святкування Дня  молоді та Дня міста.    

      Традиційно розпочалося свято опівдні з гри місцевого духового оркестру та частування бажаючих козацькою кашею.

   На святкові урочистості, що відбулися на центральній площі, зібралося чимало монастирищан та гостей міста.  Під час урочистостей були присутні голова районної ради Микола Орендарчук, голова районної державної адміністрації Олег Недогода, міський голова Олександр Тищенко, які привітали жителів та гостей міста з Днем міста та  Днем молоді.

    Микола Олексійович  у своєму виступі подякував кожному монастирищанину  за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій райцентру, покращення добробуту його жителів. Побажав, щоб завжди об’єднувала любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

    Голова районної ради усім мешканцям нашого славетного краю побажав міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

 Традиційно кращих представників трудових колективів підприємств, установ та організацій, окремих жителів міста виступаючі відзначили грамотами, подяками та вручили подарунки. 

   На центральній площі міста функціонували торговий ярмарок та виставка – продаж виробів декоративно – прикладного мистецтва  і  дитячі атракціони.

 На завершення свята став святковий концерт, масове виконання народного побутового танцю «КАРАПЕТ», виступ заслужених артистів України, вокального дуету братів Томіленків «А ми удвох» та українського артиста Романа Скорпіона.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись