Відбулося свято першого дзвоника в районі

    Сьогодні, особливе свято, 1 вересня – День Знань! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі  привітання.  Початок нового навчального року – завжди очікування чогось нового.

     З вітаннями до учнів, педагогів та батьків Монастирищенської ЗОШ № 2  І - ІІІ ступенів звернувся голова районної ради Микола Орендарчук. 

    Микола Олексійович подякував вчителям за самовіддану працю, виконання такої нелегкої, проте надзвичайно відповідальної місії – виховання підростаючого покоління,  батькам побажав мудрості, терпіння, доброти, вміння завжди прийти на допомогу, а учням – успіхів у навчанні, світлого майбутнього та впевненості в завтрашньому дні.

    На урочисте свято до Монастирищенської спеціалізованої школи  № 5 та Леськівської ЗОШ І - ІІІ ступенів  завітала заступник голови районної ради Майя Фариба.

   Майя Миколаївна звернулася до всіх присутніх із вітальним словом, побажала мирного неба, міцного здоров’я, достатку, терпіння та наснаги у навчанні та роботі,   зазначила, що саме від підростаючого молодого покоління залежить розквіт і становлення незалежної єдиної держави.

     Керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай, за дорученням голови районної ради Миколи Орендарчука, привітала учнів та педагогічний колектив, батьків та всіх присутніх Цибулівської ЗОШ  І - ІІІ ступенів Монастирищенського району. 

   Наталія Степанівна, у цей світлий та теплий день,  побажала всім міцного здоров’я,  миру, злагоди, творчого натхнення і великих  успіхів у навчанні  і вихованні, нових звершень  на благо України та її майбутнього.

    Після закінчення урочистих лінійок усі школярі відвідали свій перший урок в новому навчальному році. 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись