Відбулося засідання 19 сесії обласної ради

   

22 грудня відбулося чергове засідання Черкаської обласної сесії, яку розпочав та вів голова обласної ради Олександр Вельбівець.

   В роботі сесії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук.

   Розпочали засідання хвилиною мовчання.  Далі вручали  відзнаки Міністерства України черкаським волонтерам, подяки черкасцям за постійну систематичну допомогу військовим .

    В   результаті проведення таємного голосування 44 депутати припинили повноваження Вадима Гайовича на посаді заступника голови обласної ради.

  Далі депутати продовжили свою роботу і розглянули блок питань управління майном обласної комунальної власності.

    Підтримку отримали проекти рішень щодо Плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на період 2018 – 2020 роки та Програми реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2018 – 2020 роки.
   Багато питань стосувалися внесення змін до рішень обласної ради, якими було продовжено термін дії обласних програм, а саме: «Надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю» на 2014–2017 роки»; розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року; розвитку інформаційного простору Черкаської області на 2012 – 2017 роки; Регіональної програми інформатизації Черкаської області на 2016 – 2017 роки «Електронна Черкащина». 
Враховуючи висновки постійних комісій, депутати також проголосували за внесення змін до обласної програми фінансування ремонту доріг загального користування державного і місцевого значення, які проходять територією Черкаської області, та розвитку дорожньої інфраструктури на 2016-2018 роки; забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території області, вжиття заходів щодо ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій та подій на 2016 – 2020 роки; охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки та низки інших. 
    Далі на пленарному засіданні депутати погодили внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік та схвалили обласний бюджет на 2018 рік.
    При розгляді питання про території та об’єкти природно-заповідного фонду області підтримано оголошення ботанічних заказників місцевого значення «Тимошівський», «Землянки», «Гульбище» та «Касьянове» в межах Кам’янського і Чигиринського лісництв.
Більшістю голосів депутати затвердили план роботи обласної ради на 2018 рік, розглянули та підтримали низку звернень депутатів обласної ради до керівництва держави. 
  Розглянувши всі питання порядку денного, головуючий закрив пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись