Відбулося засідання 47 сесії районної ради

17 вересня 2020 року в залі засідань будинку рад відбулося пленарне засідання сорок сьомої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Ігор Миклащук, голови територіальних громад району, керівники підприємств, установ і організацій району, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники місцевих засобів масової інформації, депутат обласної ради Леся Онищак.  

Відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради питання, внесені до порядку денного сесії, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.

Проекти рішень були розміщені на офіційному веб-сайті районної ради, надіслані на електронні скриньки народним обранцям району та роздані у паперовому варіанті присутнім на сесії депутатам.

До порядку денного сорок сьомої сесії було включено 16питань.  У роботі сесії районної ради взяли участь 21її депутат.

Затвердивши порядок денний, депутати приступили до розгляду його питань. На початку роботи районні обранці розглянули і прийняли районну програму вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення і розвитку матеріально-технічної бази Монастирищенської ДПІ Уманського управління ГУ ДПС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Монастирищенського району на 2020 рік.

 Далі депутати надали дозвіл на створення класів з інклюзивною формою навчання на базі Аврамівської філії опорного ЗЗСО МСШ І-ІІІ ступенів, Сатанівського ЗЗСО І- ІІІ ступенів, а також  - групи з інклюзивною формою навчання на базі групи № 2 закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Золота рибка»,ввівши у штатні розписи вказаних закладів додаткові посади асистентів вчителів та вихователя.

            У ході роботи депутати звільнили  на 100 відсотків від  батьківської  плати  за  харчування дітей в Монастирищенському ліцеї «Обдарованість» Монастирищенської районної ради на 2020-2021 навчальний рік пільгові категорії дітей.

            Далі депутати призначили Руслана Терещука директором комунального закладу «Монастирищенський районний сервісний центр по обслуговуванню закладів комунальної форми власності» за результатами конкурсного відбору, надали відпустку без збереження заробітної плати голові районної ради та розглянули низку питань управління майном комунальної власності: затвердили Переліки першого типу об’єктів районної комунального майна для передачі в оренду на аукціоні та Перелік другого типу об’єктів районного комунального майна для передачі в оренду без проведення аукціону;  надали дозвіл на списання транспортного засобу Шабастівської філії опорного закладу ЗСО І-ІІІ ступенів «Монастирищенський «Ліцей «Ерудит» ГАЗ 2705, рік випуску – 2001, реєстраційний номер 02446 МЕ та двох парових котлів Халаїдівської філії опорного закладу ЗСО І-ІІІ ступенів «Монастирищенський «Ліцей «Ерудит»  марки ММЗ-ІІІ-08/8, рік випуску 1965; внесли зміни до договору оренди №2 від 01.10.2020, укладеного з фінансовим управлінням районної державної адміністрації  та зменшили площу оренди на 10,2 м2; виділили матеріали для ремонту покрівлі господарських споруд Монастирищенського ліцею «Обдарованість».

Депутати не підтримали питання надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою на земельну ділянку та виготовлення технічного паспорту на приміщення Монастирищенського ліцею «Обдарованість» Монастирищенської районної ради Черкаської області.

            Після завершення роботи сесії голова районної ради та голова районної державної адміністрації провели робочу нараду з сільськими головами.

 

Повернутись