Відбулося засідання чергової одинадцятої сесії районної ради

   Сьогодні відбулося засідання чергової одинадцятої сесії Монастирищенської  районної ради, яке розпочав та вів голова районної ради Микола Орендарчук. В ході засідання взяли участь 23 депутати районної ради. На порядок денний було винесено 13 питань, які попередньо було розглянуто на спільному засіданні президії  та комісії районної ради.  
 
     У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Недогода, депутат обласної ради Леся Онищак, голови територіальних громад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації району.
 
   Перед затвердженням порядку денного, голова районної ради привітав депутата районної ради Михайла Возного  з ювілейним Днем народження та вручив вітальну адресу з нагоди ювілею.
   
  В ході засідання заслухали інформацію Уманської місцевої прокуратури про результати діяльності на території Монастирищенського району за 6 місяців 2016 року та депутатський запит депутата районної ради Онищук А.В.  з  питання надання допомоги у придбанні 11 вікон для утеплення частини Шарнопільського НВК, в якому розміщено дошкільний підрозділ. Крім того, депутати внесли зміни до рішення районної ради про районний бюджет на 2016 рік. 
 
   Начальник відділу освіти Тетяня Ганжала проінформувала з питання про статути закладів освіти району, змінивши їх юридичну адресу. 
 
     На сесії розглянуто низку питань управління майном комунальної власності. На пленарному засіданні депутати прийняли рішення про внесення змін до рішення районної ради про надання частини  щорічної основної відпустки голові районної ради.
 
   У ході сесії депутати проголосували за розірвання контракту з головним лікарем Монастирищенської центральної районної лікарні Чуйком В.П.
 
   З усіх питань, внесених до порядку денного одинадцятої  сесії районної ради, прийнято відповідні рішення.
 
 
Виконавчий апарат районної ради
 
 
 
 
 
Повернутись