Відбулося засідання ГО "Об єднання керівників закладів освіти "

На изображении может находиться: 3 человека, в помещении

 Відбулося засідання засновників ГО "Об’єднання керівників закладів освіти Монастирищини" , в якому взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, голова райдержадміністрації Ігор Миклащук, заступник голови районної ради Майя Фариба, директори навчальних закладів району.
Під час засідання обговорили питання організації процедури вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту у закладах освіти Монастирищенського району у 2019-2020 навчальному році, у зв’язку з карантинними обмеженнями. Голова ГО "Об’єднання керівників закладів освіти Монастирищини" Алла Онищук запропонувала не проводити масові заходи із залученням учасників освітнього процесу, у тому числі випускні вечори на території закладів освіти, з метою дотримання основних карантинних обмежень, що діють в Україні з 22 .06.2020 року та з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та відповідно до листа Міністерства освіти та науки України від 16.04.2020 року № 19-213 "Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року".
Детально обговорили питання щодо нагородження учнів Монастирищенського району золотими, срібними медалями та відзнаками за особливі заслуги випускників 2019-2020 навчального року згідно складених індивідуальних графіків шкіл. Учасники засідання вирішили, що нагородження випускників золотими, срібними медалями та відзнаками за особливі заслуги у 2019-2020 навчальному році провести в сесійній залі адмінприміщення Монастирищенської районної ради згідно складеного графіка, дотримуючись карантинних заходів.
Також учасники засідання вирішили не допускати агітаційних заходів у приміщеннях навчальних закладів району під час виборчої кампанії.

Повернутись