Відбулося засідання ініціативної робочої групи

  Сьогодні відбулася робоча зустріч голови районної ради Миколи Орендарчука з ініціативною групою громадян  по питанню створення в нашому місті медико-соціального закладу - пансіонату "Милосердя", де могли б утримуватися люди, що не завжди спроможні себе обійти, які потребують кваліфікаційного медичного соціального догляду. 

     Учасники зібрання обговорили питання щодо розміщення  даного закладу і зупинилися на приміщенні неврологічного відділення або колишнього дитячого  садка "Сонечко". 

    Микола Орендарчук підтримав доцільність створення  такого закладу у місті та пообіцяв винести питання про передачу для даних цілей неврологічного відділення  Монастирищенської ЦРЛ на розгляд чергової сесії районної ради, оскільки депутатами районної ради попередньо приймалося рішення про виділення даного приміщення під житло для медичних працівників. 

  Учасники ініціативної групи подякували Миколі Олексійовичу за розуміння і підтримку їх ініціатив та висловили надію на спільне позитивне вирішення даного питання. 

  У зустрічі взяли участь керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай та керівник апарату  райдержадміністрації Галина Темченко. 

                                                     Виконавчий апарат районної ради

Повернутись