відбулося засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади

Сьогодні, 10 вересня, відбулося засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального закладу «Монастирищенський районний сервісний центр по обслуговуванню закладів комунальної форми власності», яке провела голова комісії Майя Фариба.

Конкурс на зайняття посади директора комунального закладу «Монастирищенський районний сервісний центр по обслуговуванню закладів комунальної форми власності» був оголошений у із зв’язку із вакансією даної посади.

Інформацію про проведення конкурсу та перелік вимог до кандидатів на зайняття  вищезазначеної посади було розміщено на офіційному веб-сайті районної ради та місцевих засобах масової інформації.

За період з дати оголошення конкурсу, тобто, з 05.08.2020 до 04.09.2020, до конкурсної комісії на зайняття посади директора комунального закладу «Монастирищенський районний сервісний центр по обслуговуванню закладів комунальної форми власності» подані документи однією особою – Терещуком Русланом Миколайовичем, тимчасово виконуючим обов’язки директора комунального закладу «Монастирищенський районний сервісний центр по обслуговуванню закладів комунальної форми власності».

Розглянувши документи на відповідність кваліфікаційним вимогам до кандидатів на зайняття посади директора комунального закладу «Монастирищенський районний сервісний центр по обслуговуванню закладів комунальної форми власності» та провівши співбесіду із кандидатом на дану посаду Терещуком Р.М., комісія одноголосно прийняларішення переможцем конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу «Монастирищенський районний сервісний центр по обслуговуванню закладів комунальної форми власності» визнати Терещука Руслана Миколайовича.

 

   Питання про призначення Терещука Р.М. директором  комунального закладу «Монастирищенський районний сервісний центр по обслуговуванню закладів комунальної форми власності» буде попередньо розглянуто на засіданнях постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності, президії районної ради та внесено до порядку денного чергової сесії районної ради.

 

Повернутись